En Uygun Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Biletleri | Atlasglobal Havayolları
Giriş Yap
TR

İstanbul Havalimanı’na Genel Bakış

İstanbul Havalimanı, İstanbul’u dünya havacılığının buluşma noktası haline getirmek amacıyla şehir merkezinden 35 kilometre mesafede bulunan ve 76,5 milyon metrekarelik alana yayılan görkemli yapısıyla ziyaretçilerini bekliyor.

Dört fazda tamamlanacak şekilde planlanan İstanbul Havalimanı, birinci faz kapsamında 90 milyon yolcu kapasiteli yapısıyla hizmet vermekte olup, tüm fazları tamamlandığında yıllık 200 milyon yolcu kapasitesi ile tüm dünyanın ilgisini üzerinde toplamaya hazırlanıyor. 300’den fazla destinasyona sunduğu uçuş imkanıyla seyahatin önündeki en büyük engelleri kaldıran İstanbul Havalimanı, ziyaretçilerine maksimum hizmet sağlıyor.

 • Uçuş Durumu

  Taşınma sebebiyle Atatürk Havalimanı’ndaki tüm uçuşlarımız 5 Nisan 2019 saat 19:00’da sona erecek ve 6 Nisan 2019 saat 19:00 itibarıyla İstanbul Havalimanı’ndan gerçekleştirilecektir.

  Daha Fazla
 • Pratik Bilgiler

  İstanbul Havalimanı’ndan yapacağımız uçuşlarımızda yolculuğunuzu daha keyifli hale getirecek bazı pratik bilgilere bu bölümden ulaşabilirsiniz. Atlasglobal Havayolları ile İstanbul Havalimanı’ndan yapacağınız seyahatlerinizle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Daha Fazla
 • Harita

  Tüm iç ve dış hat uçuşlarında “C” adasında hizmet vermekteyiz.

  Birbirinden farklı konseptlerde Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunan kafe ve restoranlar, Avrupa’nın en büyük havalimanı oteli olacak olan 451 odalı tesis, özel yolcu hizmetleri ve son teknolojiye uygun olarak düzenlenen daha bir çok ayrıcalıklı hizmetlerle ziyaretçilerini bekliyor.

  Daha Fazla
 • Ulaşım

  İstanbul Havalimanı’na toplu taşıma yoluyla ulaşım sağlayacak yolcular, İETT ve İstanbul Otobüs A.Ş.’nin sunduğu hizmetlerden faydalanabilirler.

  İETT; Mecidiyeköy, Atatürk Havalimanı ve Halkalı duraklarından; İstanbul Otobüs A.Ş. ise Taksim, Kozyatağı, 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, Yenikapı ve Tüyap duraklarından kalkışlı, bagajlı lüks taşımacılık hizmeti vermektedir.

  Daha Fazla
 • Lounge

  Lounge servisinden yararlanmak isteyen Business Class yolcularımız, İGA Lounge’u kullanabilir.

  Uçuş saatinizi beklerken keyifli vakit geçirebilir ve lezzetli ikramlarımızın tadına bakabilirsiniz. Yolcu memnuniyetine verdiğimiz önem neticesinde muhteşem bir seyahat deneyimi yaşamanız için sunduğumuz hizmetleri inceleyebilirsiniz.

  Daha Fazla
 • Sıkça Sorulan Sorular

  İstanbul Havalimanı’ndan yapacağımız uçuşlar hakkında, yolcularımızdan gelebilecek uçuş öncesi ve sonrası ile ilgili soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz. Daha detaylı sorularınız için Bize Yazın bölümünden bizimle iletişime geçebilir veya 0850 222 00 00 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Daha Fazla