Yolcu Hakları

Sizi Sabiha Gökçen'den Uçurmaya Devam Ediyoruz!

Sizi Sabiha Gökçen'den Uçurmaya Devam Ediyoruz!

ERCAN
Akdeniz’in Cennet Adası Kıbrıs, ılıman iklimi, nefis hellim peyniri, masmavi denizi ve tarihi eserleriyle tekrar tekrar keşfedilmeye değer. Yılın her günü eğlencenin sürdüğü bu tatil cennetinin tadını çıkarmak isteyenler için Atlasjet hazır! Üstelik Sabiha Gökçen’den her şey dahil 82 TL’den başlayan fiyatlarla!

ANTALYA
Her yıl dünyanın dört bir yanından milyonlarca turisti ağırlayan Türk Rivierası Antalya, uçsuz bucaksız sahilleri, tarihi eserleri ve eğlence hayatıyla turizm başkenti olmayı fazlasıyla hak ediyor.  Atlasjet de sizi Fly&Bus dahil 52 TL’den başlayan fiyatlarla Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, Antalya’ya uçuruyor!

DALAMAN
Doğanın, denizin ve tarihin şehri Dalaman, masmavi koyları, yemyeşil doğası ve kültürel mirasıyla Türkiye’nin en keyifli keşif noktalarından biri. Atlasjet de sizi Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan alıp, her şey dahil 52 TL’den başlayan fiyatlarla bu cenneti keşfetmeye davet ediyor!

BODRUM
Bodrum Bodrum… Doğal güzellikleri, tarihi dokusu, meşhur beach partileri, gece hayatı, pazarları ve bembeyaz evleriyle cazibe merkezi Bodrum’a gitmek için bir sürü sebebiniz var. Gelin, Atlasjet sizi Fly&Bus dahil 52 TL’den başlayan fiyatlarla Sabiha Gökçen Havalimanı’nından Bodrum’a uçursun!

MYKONOS
Gün batımını sakin bir restoranda Ege’yi seyrederek mi geçirmek istersiniz, yoksa bir beach partiye mi katılacaksınız? Eğlencenin ve özgürlüğün başkenti Mykonos’u Atlasjet’le keşfedin. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Mykonos, her şey dahil 115 €'dan başlayan fiyatlarla (hizmet bedeli dahil gidiş-dönüş biletlerde geçerlidir) 

Diğer Kampanyalar

Tüm Kampanyalar için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog