Yolcu Hakları

Londra Luton Havalimanı’na uçuyoruz

Londra Luton Havalimanı’na uçuyoruz

Atlasjet, Londra uçuşları için neden Londra Luton Havalimanı'nı seçti?

Yılda 10 milyon kişinin ziyaret ettiği Luton Havalimanı 7/24 çalışma saatleriyle size kusursuz hizmet anlayışı sunuyor.

Londra Luton Havalimanı'nda zaman kaybı yaşamazsınız!

Londra Luton Havalimanı'na iniş yapıldıktan sonra sırada beklemezsiniz, tüm mesafeler çok kısa olduğundan indikten sonra tüm işlemleri tamamlayarak şehir merkezine ulaşma süreniz yaklaşık 55 dakikadır. Bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlar. 

Londra Luton Havalimanı her yere çok yakın!

 • Tren: Shuttle ile sadece 10 dk'da tren istasyonuna ulaşarak her 4 dk'da bir kalkan trenler ile gidiş-dönüş shuttle dahil kişi başı 15,50£'dan başlayan fiyatlarla 21 dk'da şehir merkezindeki St Pancras/King's Cross'a ulaşmanız mümkün. Detaylı bilgi için tıklayın.

 • Otobüs: Birçok firma alternatifi ile şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Bunlardan National Express'in günde 70 seferi ile Finchley Road, Marble Arch, Victoria Station dahil olmak üzere merkezi noktalara ücretsiz Wi-Fi olan otobüslerle 10£'dan başlayan fiyatlarla 65 dk'da ulaşma imkanınız var. Detaylı bilgi için tıklayın.

 • Karayolu: Londra Luton Havalimanı ülkenin önemli şehir merkezleri ve kasabalarına yakınlığıyla da mükemmel bir konumdadır. 4 şeritli otoban sayesinde ulaşım, trafik yoğunluğu yaşanmadan hızla sağlanabiliyor.
  • Central London: 32 miles ( 51 kilometre)
  • Cambridge: 35 miles (56 kilometre)
  • Oxford: 50 miles (80 kilometre)
  • Birmingham: 90 miles (145 kilometre)
 • Ayrıca dilerseniz Londra Luton Havalimanı'nın buraya tıklayarak önceden rezervasyon yaptırabileceğiniz 4 farklı otoparkından birine günlük sadece 3,19£'dan başlayan fiyatlarla aracınızı güvenle bırakabilirsiniz.
 • Taksi: Hemen çıkışta bulunan taksilerle şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Business Class Yolcuların Ayrıcalıkları

Tüm Atlasjet uçuşlarında geçerli olan, Business Class yolcuların 60 dk önce gerçekleştirmeleri gereken check-in işlemleri Luton Havalimanı'nın karşılıklı Londra seferlerine özel olarak 45 dk’ya indirilmiştir. 

Ayrıca güvenlikten öncelikli geçiş ve ücretsiz lounge kullanımı gibi pek çok farklı ayrıcalık da Business Class yolcularını bekliyor.

Diğer Kampanyalar

Tüm Kampanyalar için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog