Yolcu Hakları

Londra'ya Uçuyoruz

Londra'ya Uçuyoruz

Dünya’nın kültür başkenti Londra için seferlerimize Mayıs ayında başlıyoruz!

Uygun Fiyatlar: Her şey dahil tek yön EkonomiPlus biletleri 68 GBP, Business Class biletleri ise yalnızca 176 GBP’den başlayan fiyatlarla…

Keyifli Yolculuk: Dört saat süren yolculuk boyunca rahatça ayaklarınızı uzatarak 77 santim genişliğindeki koltuklarda seyahat etmenin tadını çıkaracak, tadına doyulmayan ikramlar ve 20 kilo bagaj hakkı ile yolculuğun keyfine varacaksınız. Dilerseniz Business Class’tan alacağınız biletle, tam 30 kiloluk bagaj hakkıyla geniş geniş deri koltuklarda uçabilir, sıcak yemek ikramları ile Atlasjet Business Class farkını yaşayabilirsiniz.

Ulaşım Kolaylığı: İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yapacağımız seferlerle Londra’nın şehir merkezine ulaşımı en kolay havalimanlarından biri olan Luton’a ulaşacaksınız. Londra Luton Havalimanı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın. Ayrıca uçaktan inmeden direkt bağlantı ile Kıbrıs’a, İstanbul aktarmalı olarak da İzmir, Antalya, Tahran, Tiflis ve Nizhnekamsk gibi birçok noktaya devam edebilirsiniz.

Neden Londra: Buckingham Palace, London Eye, Tower Bridge, Hyde Park, British Museum, Tower of London ve daha birçok kültürel mirası görebilir ya da sadece alışveriş için bir hafta sonu kaçamağı yapabilirsiniz!

Diğer Kampanyalar

Tüm Kampanyalar için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog