Yolcu Hakları

Ekonomi Sınıfı'nı Business Class'a Dönüştüren Kart

Ekonomi Sınıfı'nı Business Class'a Dönüştüren Kart

Jetmil Elite üyeleri, İstanbul-Bodrum ve Bodrum-İstanbul uçuşlarında ekonomi sınıfı biletlerini Business Class'a yükseltebiliyorlar. 


Bunun için; check-in işlemlerini yaptırdıktan sonra, eğer Business Class’ta yer varsa, uçuşa 60 dakika kala satış ofisine 50 TL ödemeleri yeterli. 
Uygulama kuralları: 

  • Elite üyemizin; kendisine ait bedeli ödenmiş, onaylanmış ekonomi sınıfı biletinin ve rezervasyon kaydında Elite kart numarasının yazılmış olması gerekmektedir.
  • Son dakika uçuş sınıfı yükseltme işlemi; ödül biletlerde mümkün değildir ve yılın belli dönemlerinde uygulanmayabilir. Alınan ücrete KDV dahildir, ekonomi sınıf mili kazanılır. Sadece Elite üyenin kendi uçuşu için geçerlidir. Bir başkası için bu hakkını kullanamaz.
  • Yükseltme işlemi için alınan ücretin iadesi mümkün değildir. Biletin iptal, iade, değişiklik işlemi için ekonomi sınıfı bilet kuralları geçerli olacaktır.

    Jetmil Elite kart sahibi olmak ve üyeliği korumak için aşağıdaki koşullar yeterlidir; 
  • Bulunduğumuz tarihten geriye dönük son 12 ay içerisinde 35 uçuş gerçekleştiren Jetmil Classic kart sahipleri Jetmil Elite üyeliği hakkı kazanır.
  • Jetmil Elite üyeliğini korumak için, Elite kart hak edilen tarihten itibaren 12 ayda 20 uçuş gerçekleştirilmesi yeterlidir.

Diğer Kampanyalar

Tüm Kampanyalar için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog