Atlasjet’in Tiflis’teki Kırmızı Gece’si | Atlasjet - Blog

Atlasjet’in Tiflis’teki Kırmızı Gece’si

Nis 21

Atlasjet, Ekim 2013’ten bu yana sefer düzenlediği ve en önemli destinasyonları arasında olan Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te özel bir geceye imza attı. ‘Event Hall Tbilisi’te gerçekleşen ‘Kırmızı Gece-Red Night’ye 500 kişi katıldı. Atlasjet’in kurumsal rengi olan kırmızıya atıfla ‘Kırmızı Gece-Red Night’ adıyla düzenlenen geceye Tiflis’teki acenteler ve iş ortakları katıldı. Gecede bir konuşma yapan Atlasjet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Kırmızı Gece buluşmalarını geleneksel hale getirmek istediklerini ve diğer destinasyonlarda da düzenleyeceklerini belirterek, “Atlasjet olarak yurtdışında havayolları kurarak büyümeye devam ediyoruz. Bunlardan ilki halihazırda Erbil merkezli uçuşlara başlayan Zagrosjet. Zagrosjet’in 2014’te Tiflis’e uçuşları olacak. Ayrıca ‘Atlasjet Ukrayna’ da yine bu yılın ikinci çeyreğinde Kiev ve Donetsk’ten Tiflis’e uçmaya başlayacak” diye konuştu.

Gecede Atlasjet Gürcistan Müdürü Samir Khalilov da Atlasjet’in EkonomiPlus özelliklerine dikkat çekti ve “Tiflis uçuşlarında EconomiPlus ayrıcalığı, ücretsiz yemek ve içecek, 30 kg bagaj hakkı ve Tiflis havaalanından şehir merkezine ücretsiz servisi kapsıyor. Ayrıca en önemlisi de yolculuğunuzu 77 santimetre koltuk aralığıyla konforlu yapıyorsunuz. Bu da Atlasjet’in en önemli farkı” dedi. Atlasjet Gürcistan İş Geliştirme Müdürü Tamuna Tandashvili ise, Atasjet’in verdiği hizmet ve sağladığı konfor sayesinde altı ay gibi kısa bir sürede Gürcistan’da kendisine son derece güvenilir bir yer edindiğini söyledi. Renkli ve neşeli geçen gecenin sonunda yapılan çekilişle şanslı iş ortakları İstanbul’a ücretsiz bilet kazandı.

Yorum yaz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>