TYD Başkanlığı’na Murat Ersoy seçildi | Atlasjet - Blog

TYD Başkanlığı’na Murat Ersoy seçildi

May 15

AIC Group ve Atlasjet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı, ETS Group ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ersoy, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD) Başkanlığı’na oybirliği ile seçildi. 12. Olağan Genel Kurulu, İstanbul Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleşen derneğin toplantısına, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Kültür ve Turizm eski Bakanı Abdülkadir Aksu, İçişleri eski Bakanı Nevzat Ayaz ile sektör temsilcileri katıldı. TYD’nin 12. Başkan’ı olarak göreve başlayan Murat Ersoy, teşekkür konuşmasında şunları söyledi:

“55 MILYAR DOLARI AŞACAĞIZ”

“Bu sene, oteller, tur operatörleri, havayolu taşımacılığı ve finansla beraber dört sacayağının bir arada olduğu bir yönetim oluşturduk. Dört sacayağının bir arada olduğu yönetim, ilk kez gerçekleşiyor. Bu yönetimle Türkiye’nin 2023 yılı hedefi olan 55 milyar doları aşacağız. TYD bir bakıma yatırımcıların kulübü. Üye sayısını artırmaya çalışacağız. TYD üyesi olmanın ulusal faydalar dışında maddi faydalar da sağladığının görülmesini istiyoruz.” Murat Ersoy’un başkanlığındaki Yönetim Kurulu Asil Üyeleri ise şöyle: Fettah Tamince, Mustafa Keten, İbrahim Birkan, Cemil Uğurlu, Hakan Ateş, Ö. Recai Çakır, Ece Tonbul Kilit, Üstün Özbey, İsmet Güral, Ayhan Bektaş, Hande Tibuk ve Ramazan Aslan.

Yorum yaz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>