“Atlasjet’in ilgisi başka havayolunda yok” | Atlasjet - Blog

“Atlasjet’in ilgisi başka havayolunda yok”

Nis 10

Sizi tanıyabilir miyiz?

1956 İstanbul doğumluyum. İstanbulluyum. Gümrük müşaviriyim. 32 yıllık eşim Serap Hanım emekli olduktan sonra, Antalya Konyaaltı’ndaki yazlığımız, evimiz oldu. Pazartesi sabahı Atlasjet’le İstanbul’a geliyor ve buradaki evimizde kalıyor, cuma akşamı da Antalya’ya gidiyorum.

Atlasjet’i tercih etmenizin nedenlerini öğrenebilir miyiz?

İstanbul-Antalya seferlerine başladığından beri Atlasjet’i tercih ediyorum. Atlasjet hem hesaplı, hem de konforlu. Antalya dışındaki yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerimizde de Atlasjet’le yolculuk ediyoruz. Atlasjet’le seyahat etmemin en önemli nedeni, yolcularına gösterdiği ilgidir. Bu ilgi, başka havayollarında yok. Ayrıca, rötarsız seferleri sayesinde size zaman kazandırıyor. Yazın öğleden sonra İstanbul’dan Antalya’ya gittiğimde, akşamüstü denize girecek vakit bulabiliyorum.

Peki, en çok uçuş yapan Jetmil Elite üyesine Kızıldeniz Gemi Turu hediyesi verileceğinden haberdar mıydınız?

İş yoğunluğum nedeniyle fark etmemiştim. Jetmil’den aradılar  Atlasjet’le 2012 yılında en çok uçuş yapan Jetmil Elite üyesi olarak, çift kişilik, yedi günlük, üstelik MSC Armonia Gemisi ile Kızıldeniz Gemi Turu kazandığımı söylediler. Büyük sürpriz oldu. Çünkü eşimle tatil için Mısır turuna gitmeyi düşünüyorduk, hatta Etstur’dan biletimizi de ayırtmıştık. Ama 16 Şubat’ta yola çıktığımız ve yedi gün süren Kızıldeniz Gemi Turu sayesinde hem Mısır’ı, hem İsrail’i, hem de Ürdün’ü gördük.

Bu özel turda sizi en çok etkileyen deneyimleriniz neler oldu?

Mısır Safaga’da denizaltı deneyimi yaşadık. Sagafa’dan bir saat uzaklıktaki Sindbad Resort’da panoramik camlarla çevrili 25 kişilik denizaltına bindik. Kızıldeniz’de 22 metre derinliğe inip mercanları, tropik balıkları izledik. Sonuçta bir insan denizaltıyla hayatında kaç defa dalar! Ayrıca Nil Nehri’nde öğle yemeği eşliğindeki tur unutulmazdı. Piramitleri çıplak gözle görmek büyüleyiciydi. Kudüs gezisi de çok etkileyiciydi. Eşim ve ben bu sürpriz hediye için Atlasjet ailesine ve Jetmil ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Yorum yaz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>