Atlasjet başarısını paylaştı | Atlasjet - Blog

Atlasjet başarısını paylaştı

Nis 10

“Yolcusunu en çok seven havayolu” Atlasjet’in, geleneksel Paylaşım Toplantısı, bu yıl  1-3 Mart tarihleri arasında Antalya’nın seçkin otellerinden Voyage Sorgun’da gerçekleşti. Toplantı, Atlasjet ve grup şirketlerinin katılımıyla düzenlendi. Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Atlasjet İcra Kurulu Başkanı Sami Alan ve Atlasjet’in CEO’su Orhan Coşkun’un konuşma yaptıkları toplantıda, 2012 yılına ilişkin değerlendirmeler, kazanılan başarılar ve 2013 senesinin hedefleri Atlasjet çalışanlarıyla paylaşıldı. Toplantıda M.A.R.K.A. Ajans Başkanı Hulusi Derici, CRM Institute Turkey’in Kurucusu ve Başkanı Gültekin Güldür de birer sunum yaptılar.

Her yıl olduğu gibi bu sene de 10. yılını dolduran Atlasjet çalışanlarına, Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy tarafından plaketleri takdim edildi. Yolcu memnuniyeti değerlendirmesi de dikkate alınarak, kabin ekibine yönelik uygulanan “güler yüz primi” almaya hak kazanan ilk üç kabin çalışanı, “özel isimlik” ile ödüllendirildi.

440 kişinin katıldığı organizasyonda, Atlasjet çalışanları tatil yapma olanağı da buldu. Üç gün boyunca dolu dolu geçen Paylaşım Toplantısı’nın ilk gününde “Mahşeri Cümbüş” ekibinin gösterisiyle eğlenceli saatler yaşandı. Atlasjet çalışanları, 2 Mart Cumartesi günü yapılan gala yemeğinde keyifli dakikalar geçirdi. Bu yıl düzenlenen farklı etkinliklerden biri de Atlasjet çalışanlarının kendi aralarında oluşturdukları ekiplerle çektiği 15’er dakikalık filmler oldu. Filmlere jüri oylaması ile sembolik Oscar ödülleri dağıtıldı. Kazananlar ayrıca birbirinden özel hediyelerle ödüllendirildi .  Bowling ve tavla turnuvalarının şampiyonları da özel ödüller kazandılar.

Yorum yaz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>