Atlasjet konforu Anadolu’da | Atlasjet - Blog

Atlasjet konforu Anadolu’da

Oca 05

Ocak ayında İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan (AHL) Kayseri, Adana ve Gaziantep; Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan (SAW) Van ve Kars seferlerine başlayan Atlasjet, BusinessClass ve EkonomiPlus ayrıcalıklarını Anadolu’ya da taşıyor. Atlasjet, AHL’den 11 Ocak’ta Adana’ya, 15 Ocak’ta Gaziantep’e, 18 Ocak’ta Kayseri’ye, SAW’dan 22 Ocak’ta Van’a, 25 Ocak’ta Kars’a uçmaya başlıyor. Bu yeni hatlarla birlikte 2 Ocak-25 Ocak arası tüm iç hat seferlerinde, koltuk sayısı kısıtlaması olmaksızın 7 gün önce rezervasyon yapan tüm yolcularına, EkonomiPlus ayrıcalıklarını “her şey dahil” 77 TL’ye, BusinessClass konforunu da 177 TL’ye sunuyor.

“SEKTÖRÜMÜZE ÖNCÜLÜK EDİYORUZ”

Atlasjet İcra Kurulu Başkanı Sami Alan, “En dakik havayolu olma unvanımızı ve ‘Yolcusunu en çok seven havayolu’ iddiamızı, daha fazla şehir ve insanımıza ulaştırmanın heyecanıyla sektörümüze öncülük ediyoruz” diyor. Yeni uygulamalar kapsamında, İstanbul Atatatürk Havalimanı’ndan (AHL) Kayseri’ye ve Adana’ya haftanın her günü karşılıklı 3 sefer, AHL’den Gaziantep’e haftanın her günü karşılıklı 2 sefer; Sabiha Gökçen’den Kars ve Van’a haftanın her günü karşılıklı tek sefer düzenleniyor.

Yorum yaz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>