Sürpriz Burada: Masallar Ülkesine Bulutların Üstünde Yolculuk

May 06

Sürpriz Burada: Masallar Ülkesine Bulutların Üstünde Yolculuk

Dünyanın en mutlu insanlarının yaşadığı, bisikletle ya da yürüyerek kıyı şeridinden tamamını gezebileceğiniz, masallar ülkesinin yemyeşil şehri Kopenhag, 24 Haziran’dan itibaren sana biraz daha yakın!

Tivoli Bahçeleri, Rosenborg Kalesi,  The Round Tower, Kopenhag Opera Binası, Danimarka Milli Müzesi gibi seyahati anlamlı kılan birçok yapıya sahip şehrin sembolü Deniz Kızı Heykeli’ni de mutlaka görmelisin! Halkın misafirperver tutumu, zengin kültürü ve çok kültürlü yaşam, Kopenhag’ı sırt çantalı gezginler için de cazip bir hale getiriyor!

Danimarka ve Kopenhag arasında bulunan Öresund Köprüsü’nden geçmeyi de unutmayın!

Kemerleri bağlayın! 24 Haziran’dan itibaren, haftanın 5 günü Kopenhag’a uçuyoruz!

Sürpriz!

 

 

 

 

 

Atlasglobal 8 Mayıs Anneler Gününü bir sürprizle kutluyor! Annenin tam anlamıyla bir gezgin olduğunu düşünüyorsan ve Onedio listemizdeki ipuçlarını takip edip buraya ulaştıysan, 24 Haziran’da uçmaya başlayacağımız destinasyonun adını buldun demektir! Şimdi, doğru cevapla birlikte Twitter sayfamızda @Atlasglobal’i mentionlayarak, #gezginannem hashtagiyle annenin nasıl bir gezgin olduğunu en yaratıcı cevapla anlat, annen için gidiş-dönüş Avrupa seyahati bileti kazanma şansı yakala!

Yarışma Kuralları için tıkla!

 

Yorum yaz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>