Nereye Baksan Atlasglobal

Eki 01

Nereye Baksan Atlasglobal

Havacılık sektörünün son 14 yılına, geliştirdiği yenilikler ve ayrıcalıklı hizmetleriyle damga vuran Atlasglobal, sürekli gelişen dijital gelişmelerin hızını yakalayarak, imzasını attığı bir ilki daha duyuruyor!

ŞİMDİ TÜM SAATLER ATLASGLOBAL’İ GÖSTERİYOR!

Yolcusunu en çok seven havayolu olarak, yolcusunun uçuş deneyimin her anında yanında olduğunu hissettiren Atlasglobal, web sitesi online hizmetleri ve mobil uygulamalarından sonra çözüm ortağı, Tmob işbirliği ile ‘’Watch’’ uygulamasını başlatan ilk havayolu oldu.

Çağı yakalamanın önemini, farkındalığıyla yolcusuna ispat etmek için durmadan çalışan Atlasglobal, Apple Watch ve Android Wear saatlerde de yolcusuyla buluşmaya başladı. Apple Watch ve Android Wear’larda, Atlasglobal uygulamasını indiren yolcular, Apple Watch ve Android Wear ile eşleştirdikleri cihaz üzerinden alınan biletlerin detaylarını görüntüleyebiliyor, check-in yaptıkları uçuşları için koltuklarını görebiliyor ve biniş kartlarını Passbook’a ekleyebiliyorlar. Ayrıca, bu yenilikle birlikte, ‘’Hayallerin üstünde bir dünya’’ deneyimi yaşamak isteyen herkes,  24 saat içindeki uçuşların kalkış-varış bilgilerine ve Atlasglobal’in ayrıcalıklı hizmetlerinden olan, ücretsiz havalimanı servis hizmeti Fly&Bus’ın kalkış noktaları ve saatlerine buradan kolaylıkla ulaşabiliyor.

Atlasglobal ile uçuş deneyimini, teknolojinin bütün ayrıcalıklarıyla kullanmak isteyen yolcuların Apple Watch veya Android Wear saatlerine, Atlasglobal uygulamasını indirmeleri yeterli. Geriye sadece ‘’Hayallerin üstünde bir dünya’’ deneyimini, istediğiniz her yerden yaşamanın keyfi kalıyor.

Apple I-Watch Uygulamasını indirmek için tıklayın

Android Wear Uygulamasını indirmek için tıklayın

 

Yorum yaz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>