Arşiv

Ocak 2016

Browsing

 

 

1) Sabahları uyanmak sizin için artık yeni bir Çin İşkencesi haline gelmişse,


2) Pazartesinin gelişi sadece kalbinizi parça parça etmiyor, fiziksel acı vermeye de başlıyorsa,


3) Ofise adım attığınız andan itibaren mesai bitimine dakika, hatta saniye saymaya başlıyorsanız,

4) Ofise adım attığınız andan itibaren mesai bitimine dakika, hatta saniye saymaya başlıyorsanız,


5) Sokaklardaki minik su birikintileri bile size engin denizleri hatırlatıp hüzünlendiriyorsa,


6) Mevsim değişikliğini gücünüz tamamen tükenene kadar inkar etmeye kararlıysanız,


7) Kendinizi tatilde hissetmek için her yolu denemeye razıysanız sizin de tatile çıkma zamanınız gelmiş demektir.

 

Hemen Atlasglobal Uçak Bileti ve Şehir Rehberi sayfamıza göz atın indirimli seyahat etme fırsatlarını kaçırmayın!

Bagaj Hakkımızda da Farklıyız! Paris’te küçük bir hafta sonu kaçamağının keyfi, İzmir’de Kordon’a karşı edeceğin kahvaltının hayali, Kıbrıs’ta okuyacağın 4 senenin heyecanı ya da Almatı’da yapacağın o önemli toplantı düşüneceğin tek şey olsun. Atlasglobal, müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda yolcularına daha fazla bagaj hakkı ve daha fazla ayrıcalık sunmaya devam ediyor! Aklın yanına alacaklarında kalmasın diye Ekonomiplus yolcusuysan, yurt içi ve Kıbrıs uçuşlarında 20 kg; yurt dışı uçuşlarında ise 30 kg bagaj hakkı ile Atlasglobal ayrıcalığı seni bekliyor! Ayrıca asker veya öğrenciysen Kıbrıs uçuşlarında artı 5 kg bagaj hakkı da senin! Seyahat deneyimini, hazırlanma aşamasından itibaren keyifle yaşamak istiyorsan Atlasglobal’in ayrıcalıklarla dünyasından şaşma 🙂

Dünyanın en mutlu insanlarının yaşadığı, bisikletle ya da yürüyerek kıyı şeridinden tamamını gezebileceğiniz, masallar ülkesinin yemyeşil şehri Kopenhag, 24 Haziran’dan itibaren sana biraz daha yakın!

Tivoli Bahçeleri, Rosenborg Kalesi, The Round Tower, Kopenhag Opera Binası, Danimarka Milli Müzesi gibi seyahati anlamlı kılan birçok yapıya sahip şehrin sembolü Deniz Kızı Heykeli’ni de mutlaka görmelisin! Halkın misafirperver tutumu, zengin kültürü ve çok kültürlü yaşam, Kopenhag’ı sırt çantalı gezginler için de cazip bir hale getiriyor!

Danimarka ve Kopenhag arasında bulunan Öresund Köprüsü’nden geçmeyi de unutmayın!

Kemerleri bağlayın! 24 Haziran’dan itibaren, haftanın 5 günü Kopenhag’a uçuyoruz!

Sürpriz!

 

 

 

 

 

Atlasglobal 8 Mayıs Anneler Gününü bir sürprizle kutluyor! Annenin tam anlamıyla bir gezgin olduğunu düşünüyorsan ve Onedio listemizdeki ipuçlarını takip edip buraya ulaştıysan, 24 Haziran’da uçmaya başlayacağımız destinasyonun adını buldun demektir! Şimdi, doğru cevapla birlikte Twitter sayfamızda @Atlasglobal’i mentionlayarak, #gezginannem hashtagiyle annenin nasıl bir gezgin olduğunu en yaratıcı cevapla anlat, annen için gidiş-dönüş Avrupa seyahati bileti kazanma şansı yakala!

Yarışma Kuralları için tıkla!