Atlasjet’in “Luton” buluşması

Nis 21

Atlasjet’in “Luton” buluşması

Atlasjet, Londra Luton’dan İstanbul Atatürk Havaalanı’na uçuşlarını 2 Mayıs’tan itibaren başlatması nedeniyle Luton Havaalanı’nda 40 kadar seyahat acentası, tur operatörü ve basın mensubuna bilgi verilen bir buluşma organize etti. Atlasjet’in İngiltere Müdürü Mustafa Ebgü, “Etkinliğimize katılanların birçoğu Londra Luton Havaalanı’nı tanımıyordu, bu yüzden biz de onlara burada her şeyin ne kadar hızlı olduğunu göstermek istedik” dedi.

Ebgü, grubu güvenlikten geçirip beklemekte olan bir Atlasjet uçağına aldıklarını ve tüm bu sürecin beş dakikadan biraz daha fazla sürdüğünü ifade ederek şunları ekledi: “Kendilerini yolcularımızı taşıyacağımız 200 koltuk kapasiteli Airbus 321-200’lere alıp Atlasjet’te sunduğumuz konfor ve kalitenin ufak bir sunumunu yapabildiğimiz için mutluyuz.”

Londra Luton Havaalanı İş Geliştirme Müdürü Simon Harley ise, Atlasjet’in yeni İstanbul Atatürk uçuşuyla ilgili heyecanlı olduklarını belirterek, “Acentelerin hepsi, havaalanının M1 otoyolu üzerindeki uygun konumunu gördü. Ayrıca tren seferleri ile St Pancras istasyonuna 21 dakikalık bir uzaklığa sahip Londra Luton’a girip çıkmanın ne kadar hızlı ve kolay olduğunu da!” diye konuştu. Atlasjet Mayıs ayında haftada 4 gün, Haziran’dan başlayarak da her gün Londra-İstanbul seferleri gerçekleştirecek. Londra’dan Kuzey Kıbrıs’a uçan yolcular da İstanbul’da kısa bir mola verip, uçak değiştirmek zorunda kalmadan doğrudan uçabilecek. Atlasjet’in çok uygun fiyatlı Ekonomiplus tarifeleri, tüm vergiler ve hizmetler dahil Londra Luton’dan İstanbul Atatürk’e tek yön 68 pound’dan başlarken Kuzey Kıbrıs Ercan Havaalanı’na (Türkiye üzerinden) sadece 108 pound’dan başlıyor.

Yorum yaz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>