Atlasglobal’de Karla Karışık Kış Kampanyası Uçuruyor!

Kas 05

Atlasglobal’de Karla Karışık Kış Kampanyası Uçuruyor!

Bu kış yolcusunu en çok seven hava yolu olarak boş durmadık; senin için kolları sıvadık. Genişleyen destinasyon ağımızdan, dilediğin yere hayallerinin peşinden gidebilmen için Karla Karışık Kış Kampanyamızı hazırladık.

Kampanyamızdan faydalan,  ister yağmurlu Londra sokaklarında kısa bir yürüyüş yap, ister Amsterdam’da nehir kenarında sıcak bir kahve içmenin mutluluğunu yaşa, ister İstanbul’un durmak bilmeyen hızı içinde Mısır Çarşısı’nda ufak bir gezintiye çıkmanın tatlı hissinin peşinden git!

 

Kampanya kapsamında 20 Kasım 2015’e kadar uçak bileti rezervasyonu yaptıran ve bilet satın alan 300.000 yolcudan biri olman, 26 Mart 2016’ya kadar olan tarifeli uçuşlarda, yurt içi ve yurt dışı destinasyonlarımıza avantajlı fiyatlarla uçman için yeterli!

Avantajlı fiyatları kaçırmayanlar, uçuşlarında hava limanı vergileri, hizmet bedeli ve tüm harçlar dahil yurt içinde tek yönde 49TL’ye,  Kıbrıs’a 69TL’ye, yurt dışına ise çok özel fiyatlarla uçma fırsatı yakalıyor.

Sence de yerinde tatmak istediğin birbirinden güzel lezzetlerin diyarı Gaziantep veya hep görmek istediğinin Notre Dame de Paris’e seyahat etme zamanın gelmedi mi?

 

Kampanya Kapsamındaki İndirimli Uçak Bileti Fiyatları

 

Kışın en güzel haberi; Atlasglobal’in Karla Karışık Kış Kampanyası ile EkonomiPlus uçak biletlerinde tek yön uçuşlarda;

Gidiş-dönüş uçuşlarda ise;

İster EkonomiPlus’la, ister Business Class’la uç; kış tatilini nasıl geçirmek istiyorsan öyle geçir!

Sınırlı sayıdaki uygun fiyatlı uçak bileti fırsatından yararlanmak ve kampanya kuralları hakkında ayrıntılı bilgi için buraya tıkla, avantajlı fiyatları kaçırma!

 

 

 

 

 

 

Yorum yaz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>