Yolcu Hakları

Atlasjet, KKTC Acentalarını Ağırladı

10. yıl dolayısıyla çeşitli etkinliklere imza atan Atlasjet, Kuzey Kıbrıs’ta işbirliği içerisinde olduğu
acentelere özel bir gece düzenledi. 20 Mayıs Cuma günü Malpas Otel Cornaro Beach’te düzenlenen geceye, acentelerin tüm birimlerinden yaklaşık 350 kişi katıldı. Canlı müzik eşliğinde başlayan gece
geç vakitlere kadar DJ eşliğinde devam etti. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Atlasjet için Kuzey
Kıbrıs’ın önemine değinerek İstanbul, İzmir ve Adana’dan Kuzey Kıbrıs’a günde karşılıklı 6 sefer düzenlediklerini ve Türkiye-Kuzey Kıbrıs arasında havayolu olarak önemli bir köprü oluşturduklarını belirterek, “Atlasjet olarak tüm seferlerimizi stratejik bir planlama çerçevesinde düzenliyoruz.
İranlı turistleri Kıbrıs’a çekebilmek için, haftada 3 sefer karşılıklı olarak düzenlediğimiz Kıbrıs uçuşlarımızı, İran-İstanbul seferi sonrasında yolcuların aktarma yapabilecekleri şekilde zamanlandırdık” diyerek bölgede gerek ticari gerekse sosyal çalışmaları anlatan bir konuşma yaptı.
Düzenlenen gecede, en iyi satış yapan ilk 5 acentaya plaketleri takdim edilerek, Atlasjet’in 10. kuruluş yılı ve de gecenin anısına pasta kesildikten sonra 5 acenta çalışanına da yapılan çekiliş ile gidiş-dönüş iç hat bileti hediye edildi.

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog