Yolcu Hakları

Atlasjet Aspendos Festivaline sponsor oldu

Atlasjet Havayolları dünyanın en iyi 10 festivalinden biri olarak  gösterilen 16. Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali’ne  resmi havayolu ulaşım sponsoru oldu.

Türkiye’nin kumsalı, denizi ve tarihi dokusu ile gözde turistik bölgelerinden Antalya’da bulunan iki bin yıllık Aspendos Antik Tiyatrosu, olağan akustuği ile ünlüdür.
Sadece Anadolu’nun değil dünyanın en iyi korunmuş antik tiyatrosu olan Aspendos’ta gerçekleştirilen “Aspendos Uluslararası Opera ve Balesi Festivali” ünlü İngiliz gazetesi The Independent’in yaptığı  araştırmada dünyanın en iyi  10 festivali arasında yer alıyor.

16.Aspendos Uluslararası Opera ve Bale  Festivali sevenlerini, sıcak yaz akşamlarında sanatın dil, din, ırk ve sınır tanımayan yapısı ile büyülü bir atmosfer yaratıyor.

“Yolcumuzu en çok seven havayoluyuz” sloganı ile 2009 yılında başlattığımız hizmetlerimizi sanata ve sanatçıya verdiğimiz destek ile sürdürüyoruz.

Atlasjet Havayolları  olarak 16. Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali’nin  resmi havayolu ulaşım sponsoru olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog