Yolcu Hakları

Atlasjet 10. Yaşını çalışanlarıyla kutladı

Yolcusunu en çok seven havayolu Atlasjet, her yıl düzenlediği ve gelenek haline gelen paylaşım toplantısında 10. yılını çalışanlarıyla birlikte kutladı. Büyük katılımın olduğu toplantıda 2010 yılının değerlendirmesi yapılarak ve 2011 yılının hedefleri Atlasjet çalışanlarıyla paylaşıldı.

2011 yılının Atlasjet’in kuruluşunun 10. yılı olması nedeniyle gala yemeğinde, Atlasjet’te 10 yılını dolduran çalışanlara, Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy ve Genel Müdür Orhan Coşkun tarafından plaketleri takdim edildi. Ayrıca 2008 yılından beri kabin ekibine uygulanan güleryüz primlerine, yolcu memnuniyeti değerlendirmesi dikkate alınarak hak kazanan ilk üç kabin çalışanı, altın ve pırlanta kaplamalı Atlasjet rozeti ile ödüllendirildi. Gecede tüm çalışanlara 10.yıl için özel olarak hazırlanan rozetler de takdim edildi.

Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy toplantıda yaptığı konuşmada geçen 10 yıllık süreci değerlendirerek “Bundan tam 10 yıl önce çıktığımız yolda, bugün bini aşkın çalışanımız, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplam 10 noktaya ulaşan ve her geçen gün yenisini eklediğimiz hatlarımız ve 15 uçaklık filomuzla sektörde yerimizi aldık. Atlasjet olarak, tutarlı stratejileri kararlılıkla uygulayıp, yoğun geçen 10 yılı başarılarımızla taçlandırdık” diyerek Atlasjet çalışanlarına da teşekkür etti. Ersoy ayrıca “Siz değerli Atlasjet çalışanlarının özverili çalışmalarıyla her yolcumuzu adeta bir ev sahibi sıcaklığıyla karşılıyoruz” dedi. Toplantıda 2010 senesinde yapılan operasyonlardaki eksikler, başarılar ve 2011 yılı hedefleri de Atlasjet çalışanları ile paylaşıldı.

Yaklaşık 400 kişinin katıldığı toplantıda 3 gün boyunca tatil yapma olanağı da bulan Atlasjet Ailesi, Antalya Voyage Belek Golf &Spa Hotel’in tüm faaliyetlerinden yararlanarak oldukça keyifli anlar geçirdiler.

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog