Yolcu Hakları

Atatürk çocukları Atlasjet ile uçtular

Atatürk çocukları Atlasjet ile uçtular

Atlasjet Havayolları sosyal  sorumluluk  projesi çerçevesinde, 10 Kasım, Atatürk'ün vefatının  71. yıldönümüne  binaen  İzmir Dereköy EBSO İlköğretim Okulu'nda seçilen 11 başarılı öğrenciyi ve Değerli öğretmenlerini İstanbul'da ağırladı.

Atlasjet Havayolları'nın  08:30 sefer sayılı uçağıyla  İzmir'den İstanbul'a  gelen öğrenciler  ve değerli öğretmenleri öncelikle Dolmabahçe Sarayı Müzesi ziyaret ettiler daha sonra  İstanbul Vali yardımcısı Feyzullah Özcan tarafından ağırlandılar.İstanbul Valilik binasını gezerek yakından görme imkanına kavuşan öğrenciler, İstanbul'da sırasıyla,  Ayasofya, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı ve Sultanahmet'i gezerek güzel bir geçirdiler.
Gün boyu çok mutlu anlar geçiren öğrenciler ve öğretmenleri, Atlasjet Havayolları’nın 19:45 sefer sayılı  İstanbul-İzmir uçağıyla İstanbul'dan  ayrıldılar.
Dereköy Ebso İlköğretim Müdür Vekili Fatih Sakin geziyle ilgili görüşlerini,“Bu gezi öğrencilerimizin ufkunu genişletmiştir. Böyle geziler sayesinde öğrencilerimiz, ülkemizin sahip olduğu zenginliklerin farkına vararak, Atatürk’ün gösterdiği ilke ve hedefler doğrultusunda  vatanını ve milletini seven insanlar olarak yetişecektir” sözleriyle belirtti.

Atlasjet Havayolları olarak geleceğimiizn emaneti olançocuklarımızla birlikte olmaktadan mutluluk ve gurur duyduk.

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog