UÇUŞ ARA

Atlasglobal ile Dubai’ye Uçmanın Yolu Sharjah’tan Geçiyor...

Atlasglobal Havayolları’nın 28 Mart tarihinden itibaren başladığı Sharjah uçuşları İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleşiyor. Atlasglobal ayrıcalığı ile Sharjah’a uçan yolcular; gidiş – dönüş her şey dahil 199 USD’den başlayan özel fiyatlarla Dubai’yi de ziyaret etme fırsatı yakalıyor.

Atlasglobal Havayolları, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Sharjah’a (Birleşik Arap Emirlikleri) tarifeli seferlere başladı.  28 Mart 2016 tarihinde başlayan Atlasglobal’in İstanbul – Sharjah uçuşları Uçan Şeflerin ikramları eşliğinde gerçekleşiyor. Atlasglobal ayrıcalığı ile Sharjah’a uçan yolcular gidiş – dönüş her şey dahil 199 USD’den başlayan özel fiyatlarla Dubai’yi de ziyaret etme fırsatı yakalıyor. 

Atlasglobal Havayolları uluslararası arenada büyüme ve statejik noktalara uçuş hedefi doğrultusunda Ortadoğu rotalarına bir yenisini daha ekleyerek Sharjah’a (Birleşik Arap Emirlikleri) tarifeli seferlere başladı. 28 Mart 2016 tarihinde başlayan  uçuşların biletleri Atlasglobal’in web sitesi www.atlasglb.com’dan satın alınabiliyor.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde, Dubai’ye sadece 26 km mesafede bulunan Sharjah Uluslararası Havalimanı seyahat kolaylığı ile dikkat çekiyor. Atlasglobal’in İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Sharjah’a seferleri İstanbul’dan 22:50’de kalkarak 03:55’de Sharjah’da oluyor; Sharjah’dan ise 05:10’da kalkarak 09:00’da İstanbul’a varıyor.

Atlasglobal yolcuları yurt içinde Adana, Antalya, İzmir, Dalaman, Konya, Kayseri, Bodrum, Trabzon ve Gaziantep’ten, yurt dışında ise Amsterdam, Düsseldorf, Paris, Stockholm, Kopenhag, Milano, Zürih, Londra, Hamburg, Cluj, Kıbrıs, Bişkek, Bağdat, Erbil, Süleymaniye, Çimkent, Kharkov, Kişinev, Nizhnekamsk, Mahaçkale, Lviv ve Tiflis’ten uygun bekleme süreleri ile İstanbul bağlantılı olarak Sharjah’a rahatça seyahat edebiliyor.

Uçan Şeflerle lezzetli uçuşlar

Atlasglobal, 3 saat ve üzeri tüm uçuşlarında olduğu gibi Sharjah seferinde de yolcularını “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde ağırlıyor. Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar hazırlayan “Uçan Şefler”, konuklar ile birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılmak için çalışıyor.


Sharjah’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yaralanıyor.

Business Class’ta ayrıcalıklı uçuş keyfi

Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Sharjah’a Business Class’ta seyahat edenler 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor. Kopenhag uçuşlarının biletleri, Atlasglobal bilet ofislerinden, yetkili acentelerden, online aplikasyondan ve  www.atlasglb.com web sitesinden satın alınabiliyor.


Tüm Haberler için tıklayın...

0850 222 00 00