Yolcu Hakları

Atlasglobal, Türkiye’de tam 5 şehirden Kıbrıs’a direkt uçuyor

Atlasglobal, Gaziantep ve Hatay seferleriyle Türkiye’den Kıbrıs’a direkt uçuş gerçekleştirdiği şehir sayısını 5’e çıkarıyor. Atlasglobal’in haftanın dört günü gerçekleşecek  Hatay - Kıbrıs uçuşları, Gaziantep – Kıbrıs uçuşları ile birlikte 27 Mart 2016 tarihinde ilk seferini gerçekleştirecek. İstanbul, İzmir, Adana, Gaziantep ve Hatay’dan gerçekleşen  seferlerle Kıbrıs’a seyahat etmek isteyen yolcular, biletlerine tek yön her şey dahil 74 TL’den başlayan özel fiyatlarla sahip olabiliyor.

Atlasglobal Havayolları, yakın zamanda satışa açtığı Gaziantep – Kıbrıs seferlerinin ardından Hatay – Kıbrıs seferlerini de uçuş ağına katarak, Türkiye’den Kıbrıs’a direkt uçuş  düzenlediği şehir sayısını 5’e çıkardı.

Kıbrıs seferlerine İstanbul, İzmir, Adana ve Gaziantep’ten sonra Hatay’ı da ekleyen Atlasglobal Havayolları, 27 Mart 2015 tarihinden itibaren Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri Hatay Havalimanı’ndan Kıbrıs Ercan Havalimanı’na uçuş gerçekleştirecek. Uçuşlar, Kıbrıs’dan saat 15:30’da kalkarak 16:10’da Hatay’da olacak; Hataydan ise saat 17:20’de kalkarak 18:00’da Kıbrıs’a varacak. Atlasglobal’in Türkiye’nin diğer noktalarından sağladığı Kıbrıs uçuşları ile ilgili detaylı bilgiye ise www.atlasglb.com adresinden ulaşmak mümkün.

EkonomiPlus konforu ve Business Class ayrıcalıkları Kıbrıs uçuşlarında da devam ediyor

İstanbul, İzmir, Adana, Gaziantep ve Hatay’dan Kıbrıs’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 20 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Kıbrıs uçuşlarında Business Class’ta seyahat edenler 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 30 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği  gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal’in İstanbul, Adana, İzmir, Gaziantep ve Hatay direkt uçuşlarının biletleri EkonomiPlus’ta tek yön her şey dahil 74 TL’den başlayan özel fiyatlarla www.atlasglb.com ve yetkili acentelerden satın alınabiliyor.


Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog