Yolcu Hakları

Atlasglobal yolcularına daha fazla bagaj hakkı ve daha fazla ayrıcalık tanıyor

Atlasglobal, müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda bagajlarda uygulanan kilo sınırına yeni bir düzenleme getirdi. Yeni düzenleme ile Atlasglobal’in EkonomiPlus yolcuları, yurtdışı seferlerinde 30 kilogram ücretsiz bagaj taşıma hakkına sahip olurken; yurtiçi ve Kıbrıs uçuşlarında 20 kilogram ücretsiz bagaj hakkıyla seyahat etmeye devam edecek.

Türkiye’nin en çok tercih edilen havayolu şirketleri arasında yer alan Atlasglobal Havayolları, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaracak adımlar atmaya devam ediyor. 

Atlasglobal, yolcularına kaliteli bir seyahat deneyimi yaşatma hedefiyle bagajlarda uygulanan kilo sınırında değişikliğe gitti. Hayata geçirdiği yeni bagaj uygulaması ile EkonomiPlus yolcuları yurtdışı uçuşlarda ise 30 kilogram ücretsiz bagaj hakkına sahip olurken; yurtiçi ve Kıbrıs uçuşlarında 20 kilogram ücrestiz bagaj hakkıyla seyahat etmeye devam edecek. Business Class ayrıcalığını tercih eden yolcular ise yurtiçi ve Kıbrıs uçuşlarında 30 kilogram, yurtdışında ise 40 kilogram ücretsiz bagaj taşıyabilecek. Atlasglobal ayrıca öğrenci ve asker yoğunluğunun olduğu Türkiye-Kıbrıs uçuşlarında da öğrenci ve askerlere 5 kilogram ilave bagaj hakkı tanıyor.

Atlasglobal bu düzenleme ile, yolcularının seyahat öncesi hazırlıklarını kolaylaştırmanın yanısıra, seyahatleri ve tatilleri sırasında ihtiyaç duyacakları her şeyi düşünmeden yanlarında taşımalarına ve keyifli zaman geçirmelerine olanak tanıyor. 

Atlasglobal’de ayrıcalıklar bitmiyor

Atlasglobal’le seyahat eden yolcular geniş bagaj hakkının yanısıra EkonomiPlus’ta özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Ayrıca Atlasglobal yolcuları, 3 saat ve üzeri uçuşlarda “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlarla farklı bir seyahat anlayışıyla tanışıyor. 

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog