Yolcu Hakları

Atlasglobal Havayolları, Türkiye’den Kıbrıs’a uçuş gerçekleştirdiği şehir sayısını 4’e çıkardı

Atlasglobal Havayolları, Gaziantep Havalimanı’ndan Kıbrıs’a tarifeli seferlere başlıyor. 27 Mart 2016 tarihinde başlayacak Gaziantep – Kıbrıs uçuşları haftanın üç günü Gaziantep Havalimanı’ndan Kıbrıs Ercan Havalimanı’na gerçekleşecek. Atlasglobal ayrıcalığını Gaziantep - Kıbrıs uçuşlarında da yaşamak isteyen yolcular, biletlerine tek yön, her şey dahil 66 TL’den başlayan özel fiyatlarla sahip olabilecek.

Atlasglobal Havayolları, Türkiye’den Kıbrıs’a uçuş gerçekleştirdiği şehirlere Gaziantep’i de ekleyerek Kıbrıs’a uçuş gerçekleştirdiği şehir sayısını 4’e çıkardı. Kıbrıs uçuşlarını İstanbul, Adana ve İzmir’den sonra Gaziantep’i de ekleyen Atlasglobal Havayolları, 27 Mart 2015 tarihinden itibaren haftanın üç günü Gaziantep Havalimanı’ndan Kıbrıs Ercan Havalimanı’na uçuş gerçekleştirecek. Uçuşlar Gaziantep’ten saat 18:30’da kalkarak 19:35’de Kıbrıs’da olacak; Kıbrıs’dan ise saat 16:45’de kalkarak 17:50’de Gaziantep’e  varacak. 

EkonomiPlus konforu ve Business Class ayrıcalıkları Kıbrıs uçuşlarında da devam ediyor

Gaziantep – Kıbrıs uçuşlarında EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 20 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Gaziantep – Kıbrıs uçuşlarında Business Class’ta seyahat edenler 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 30 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği  gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal’in Gaziantep - Kıbrıs direkt uçuşlarının biletleri EkonomiPlus’ta tek yön her şey dahil 66 TL’den başlayan özel fiyatlarla www.atlasglb.com ve yetkili acentelerden satın alınabiliyor.


Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog