Yolcu Hakları

Atlasglobal’den Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçuşlarda Kış Fırsatları

Kaliteli seyahat tecrübesini daha geniş kitlelerin erişimine sunma hedefiyle çalışan Atlasglobal, 2015 – 2016 Kış sezonunda yurt içi ve yurt dışında toplam 300.000 koltuğu indirimli fiyatlarla satışa sundu. Kampanya kapsamında 20 Kasım’a kadar bilet alanlar, 26 Mart’a kadar Atlasglobal ile yurt içinde tek yön her şey dahil 49TL’ye, Kıbrıs’a 69TL’ye, yurt dışına ise çok özel fiyatlarla seyahat etme fırsatı yakalıyor.

02 Kasım 2015 - Konforlu uçuş deneyimi ve genişleyen destinasyon ağıyla dikkat çeken Atlasglobal Havayolları, kış sezonuna özel çok avantajlı fiyatlar sunuyor. Atlasglobal’in web sitesi www.atlasglb.com’dan ve mobil uygulamasından 20 Kasım’a kadar biletini alan ilk 300.000 kişi, havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve tüm harçlar dahil yurt içinde tek yönde 49TL’ye,  Kıbrıs’a 69TL’ye, yurt dışına ise çok özel fiyatlarla uçma fırsatı yakalıyor. Atlasglobal’in Kış Kampanyasındaki seferlerin EkonomiPlus fiyatları şöyle:

Yurt içi

Tek Yön

49 TL

Kıbrıs (İstanbul, İzmir ve Adana'dan)

Tek Yön

69 TL

Tiflis, Lviv, Kharkiv, Zaporijya

Gidiş - Dönüş

109 USD*

Amsterdam, Düsseldorf, Londra, Paris

Gidiş - Dönüş

129 USD*

Erbil, Bağdat, Süleymaniye, Necef, Basra, Bişkek, Kuveyt

Gidiş - Dönüş

259 USD*

* Türkiye çıkışlı yurt dışı her şey dahil gidiş-dönüş EkonomiPlus uçuş fiyatlarıdır

Kış Kampanyasında da EkonomiPlus konforu ve  Business Class ayrıcalıkları
Atlasglobal, Kış Kampanyasından bilet alan yolcularına EkonomiPlus’ta konforlu bir seyahat sunuyor. Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, geniş bagaj hakkı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Atlasglobal’in kampanya kapsamındaki Business Class uçuşlarının fiyatları şöyle:

Londra

Gidiş - Dönüş

399 USD*

Tiflis, Lviv, Kharkiv, Zaporijya

Gidiş - Dönüş

449 USD*

Amsterdam, Düsseldorf

Gidiş - Dönüş

549 USD*

Paris, Kuveyt

Gidiş - Dönüş

599 USD*

* Türkiye çıkışlı yurt dışı her şey dahil gidiş-dönüş Business Class uçuş fiyatlarıdır

Kış kampanyası kapsamında Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, daha yüksek bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı, Londra, Kuveyt havalimanlarında lounge hizmeti  gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan özel fiyatlı biletlere ve kampanya kurallarına Atlasglobal'in  web sitesi www.atlasglb.com 'dan ulaşılabiliniyor.

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog