Yolcu Hakları

Atlasglobal, Adanaspor Kulübü Erkek Basketbol Takımının resmi sponsoru oldu

Atlasglobal, 2015-2016 sezonu için Adanaspor Kulübü Erkek Basketbol Takımı ile sponsorluk anlaşmasına imza attı. Anlaşma kapsamında, Atlasglobal bir yıl boyunca Adanaspor Kulübü Erkek Basketbol Takımının resmi sponsoru olacak.

Atlasglobal, sporu ve sporcuyu destekleme anlayışı kapsamında Adanaspor Kulübü Erkek Basketbol Takımının 2015-2016 sezonu resmi sponsoru oldu.  Adanaspor Kulubü ve Atlasglobal karşılıklı atılan imzalarla Adanaspor Kulübü’nün basketbol alanındaki başarılarını daha yükseğe taşımak için işbirliğinde olacaklar. 

Atlasglobal yetkilileri, geçmiş yıllarda birçok farklı branşta farklı sporculara ve yerel spor kulüplerine destek verdiklerinin altını çizerek, Türk sporunun daha iyi noktalara gelmesi, tüm sporcularımızın küresel fırsatlara sahip olması gerektiğini belirttiler. Bu bakış açısıyla hayata geçirilen Adanaspor Kulübü –Atlasglobal işbirliğinin öncelikle Adanaspor Kulübü basketbol oyuncuları için fayda sağlamasını istediklerini söylediler. Yetkililer buna ek olarak Adanaspor Kulübü’nün başarılarının Adana’ya da hizmet edeceğini ifade etti.

Adanaspor Kulübü Başkanı Tevriz Dura ise Atlasglobal Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy’a teşekkürlerini sunarak; Adana sporcularına sahip çıkmaya devam edeceklerini ve Adana’nın spor alanındaki varlığını güçlendireceklerini söyledi. 

Atlasglobal sponsorluk anlaşması kapsamında Türkiye Erkekler Basketbol 1. Lig’inin güçlü isimlerinden olan Adanaspor Basketbol Takımı’nın amatör basketbol maçlarına ulaşımını sağlayacak. 2015-2016 sezonu boyunca da Adanaspor Kulubü’nün formalarında Atlasglobal logosu yer alırken; Adanaspor Kulubü’nün Adnan Menderes Spor Salonunda yapılacak tüm spor müsabakalarında Atlasglobal markası tanıtılacak. 


Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog