Yolcu Hakları

Atlasjet paylaşım toplantısı

ATLASJET VE GRUP ŞIRKETLERININ KATILDIĞI, GELENEK HALINE GELEN PAYLAŞIM TOPLANTISI, BU SENE 11-13 ŞUBAT TARIHLERI ARASINDA ANTALYA RIXOS SUNGATE HOTEL’DE DÜZENLENDI.

“Yolcusunu En Çok Seven Havayolu” Atlasjet, her yıl düzenlenen ve gelenek haline gelen Paylaşım Toplantısı’nı bu sene 11-13 Şubat tarihleri arasında Antalya Rixos Sungate Hotel’de gerçekleştirdi. Atlasjet ve grup şirketlerinin katıldığı Paylaşım Toplantısı’nda 2011 senesinde yapılan değerlendirmeler, kazanılan başarılar ve 2012 yılı hedefleri çalışanlarla paylaşıldı.

10. YILA PLAKET
Toplantıda, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Atlasjet’te 10. yılını dolduran çalışanlara, Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy tarafından plaketleri takdim edildi. 2008 yılından beri yolcu memnuniyeti değerlendirmesi de dikkate alınarak kabin ekibine uygulanan güler yüz primi almaya hak kazanan ilk üç kabin çalışanı, Atlasjet rozeti ile ödüllendirildi.

YOLCU MEMNUNİYETİ
Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy toplantıda yaptığı konuşmada, “Yolcusunu En Çok Seven Havayoluyuz” sloganı ve anlayışıyla koşulsuz yolcu memnuniyetine bağlı kalmanın öneminin altını çizdi. Atlasjet olarak tutarlı stratejileri kararlılıkla uyguladıklarını da ifade etti. Paylaşım Toplantısı’nda ayrıca Prof. Dr. Emre Alkin tarafından yöneticiler ile personele Türkiye ve dünya ekonomisi, ekonomide gelinen nokta, gelecek yıl için ekonomiden beklenenler ile ilgili sunum gerçekleştirildi.

BÜYÜK KATILIM
Yaklaşık 320 kişinin katıldığı Paylaşım Toplantısı’nda 3 gün boyunca tatil yapma olanağı da bulan Atlasjet Ailesi, 12 Şubat akşamı düzenlenen gala yemeğinde bol bol eğlendi. Atlasjet Ailesi, Paylaşım Toplantısı süresince Antalya Rixos Sungate Hotel’in faaliyetlerinden de yararlanarak keyifli anlar geçirdi.

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog