Yolcu Hakları

Atlasglobal’in Erbil uçuşları yeniden başladı!

Atlasglobal Havayolları’nın kısa bir süre için ara verdiği İstanbul’dan Erbil uçuşları 03 Eylül 2015 tarihinde yeniden başladı. İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yapılan bir törenle start alan Erbil uçuşlarının ardından Atlasglobal, birkaç gün arayla Süleymaniye, Bağdat, Basra ve Necef ’e de tarifeli seferler başlatarak Irak’ta hizmet verdiği nokta sayısını 5’e çıkartacak.

Kısa bir süre önce Irak ve Türkiye Sivil Havacılık Genel Müdürlüklerinden uçuş izinlerini alarak, bir süre ara verdiği seferleri tekrar satışa açan Atlasglobal Havayolları, 03 Eylül 2015 tarihinde Irak seferlerine yeniden başladı. Atlasglobal’in Irak’taki ilk durağı Erbil oldu.

Atlasglobal Havayolları’nın 03 Eylül 2015 tarihinde gerçekleşen KK6202 sayılı İstanbul’dan Erbil seferi için İstanbul Atatürk Havalimanı’nda bir tören düzenlendi. Atlasglobal yöneticilerinin katıldığı törende, Erbil yolcularına lokum ikram edilirken kokpit ve kabin ekibi de çiçeklerle uğurlandı. 

Atlasglobal önümüzdeki günlerde İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleymaniye, Bağdat, Basra ve Necef’e de uçmaya başlayarak, Irak’ta tam 5 noktada tarifeli olarak hizmet verecek. Atlasglobal’in Irak uçuşlarının tarife bilgileri şöyle: 

Erbil: 03 Eylül 2015 tarihinde başlayan uçuşlar haftanın her günü gerçekleşiyor ve İstanbul’dan saat 15:00’te, Erbil’den ise 19:35’te kalkıyor.

Süleymaniye: 07 Eylül 2015 tarihinde başlayacak uçuşlar haftanın her günü gerçekleşiyor ve İstanbul’dan saat 05:15’te, Süleymaniye’den ise saat 10:00’da kalkıyor.

Bağdat: 21 Eylül 2015 tarihinde başlayacak uçuşlar Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar olmak üzere haftanın 5 günü gerçekleşiyor. Seferler, İstanbul’dan saat 22:20’de, Bağdat’tan ise 05:20’de kalkıyor.

Basra: 26 Ekim 2015 tarihinde başlayacak uçuşlar Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın 5 günü gerçekleşiyor. Seferler, İstanbul’dan saat 13:20’de, Basra’dan ise 18:40’ta kalkıyor. 

Necef: 27 Ekim 2015 tarihinde başlayacak uçuşlar Salı ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 2 günü gerçekleşiyor. Seferler, İstanbul’dan saat 13:20’de, Necef’ten ise saat 18:35’te kalkıyor.

Erbil ve Süleymaniye uçuşlarının bilet fiyatları EkonomiPlus’ta tek yön her şey dahil 180 USD’den, Bağdat, Basra ve Necef uçuşlarının fiyatları ise 240 USD’den başlıyor. Atlasglobal yolcuları, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uygun bekleme süreleri ile tüm yurt içi ve yurt dışı uçuş noktalarından Irak’a seyahat etme imkanı yakalıyor.

Irak’a EkonomiPlus konforuyla uçuşlar

Atlasglobal ile Irak’a EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcular, özel olarak tasarlanmış 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Business Class ayrıcalıkları

Arzu eden Atlasglobal yolcuları, uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebiliyor. Irak’a Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer  gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal’in Irak uçuşlarının biletleri www.atlasglb.com ve yetkili acentelerden satın alınabiliyor.

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog