Yolcu Hakları

Atlasglobal yarının pilotlarını “Yeşil Bina”sında eğitecek

Yüksek işgücü kalitesi, yaratıcılık, marka devamlılığı, sosyal sorumluluk bilinci ve çevre duyarlılığı prensiplerinden ödün vermeden yoluna devam eden Atlasglobal, yarının pilot adaylarını ve uçuş ekibini yeni Yeşil Binası Çebinatura Green Ofis’te eğitecek. 

Atlasglobal, havayolu hizmetinin yanı sıra, bünyesinde bulundurduğu ve 2011 yılından beri eğitim veren Atlantik Uçuş Akademisi (AFA) ile uluslararası havacılık düzenlemelerine uygun olarak, hızlı büyüyen havacılık sektöründe artan nitelikli pilot ve kabin memuru ihtiyacını karşılamak için profesyonel kabin ekibi ve pilot eğitimi veriyor. 

Atlasglobal, sürdürülebilir ve global marka olma yolculuğunda önemli bir adım daha atarak, Atlantik Uçuş Akademisi (AFA)’yı, Beylükdüzü’ndeki Çebinatura Green Ofis’e taşıdı.

Leed Gold (Yeşil Bina) Sertifikası’na sahip olan Çebinatura Green Ofis, yenilenebilir temiz enerjiyi teşvik eden, enerji tasarrufu sağlayan, çevreye saygılı yeni nesil binaların en son örneklerinden birisi olma özelliğine sahip. 

3. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi-ÇEDBİK Ödülüne layık görülen Çebinatura Green Ofis, Leed Gold kriterleri doğrultusunda elektrik enerjisi tüketiminde yüzde 38, su kullanımında yüzde 42 oranında tasarruf sağlıyor. 

Çebinatura Green Ofis Beylikdüzü E-5 ' e sıfır, metrobüs durağına 20 adım mesafede bulunuyor.

Binanın dış cephesinde kullanılan Argon gazlı camlar, maksimum derecede ısı ve ses yalıtımı sağlıyor. 

Binada, değişen kapasite ihtiyaçlarına bağlı olarak çalışan VRV ısıtma soğutma sistemi mevcut.  A+ klima santralleri ise maksimum derecede enerji tasarrufu sağlıyor. Binanın çatısına konumlandırılan Güneş Enerjisi Panelleri ise ortak kullanım alanlarının giderini önemli ölçüde azaltıyor.

Dört kat otopark, iki kat dükkan ve 12 home office katı olmak üzere toplam 18 kattan oluşan yeşil binanın her katında brüt 65 / 81 / 90 / 140 ve 142 metrekare olmak üzere 5 farklı tipte 12 ofis bulunuyor. Toplam 21.000 metrekare alana sahip binanın her katı 1.200 metrekareden oluşuyor. Tüm ofislerin kendi otoparkları mevcut.  

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog