Yolcu Hakları

Atlasglobal Havayolları Paris Uçuşlarına Başlıyor

Global alanda büyüme stratejileri kapsamında, yurtdışı uçuş ağını yeni noktalar ekleyerek genişletmeye devam eden Atlasglobal Havayolları, Temmuz ayı itibariyle Fransa’nın başkenti Paris’e uçmaya başlıyor. “Uçan Şef”lerin hazırladığı ikramlarla gerçekleşecek Paris uçuşlarının biletleri 67 Euro’dan başlayan özel fiyatlarla satışa sunuldu.

Uluslararası arenada büyüme hedefleri ile dikkat çeken Atlasglobal Havayolları, yurtdışı uçuş ağına yeni bir nokta daha ekleyerek Temmuz ayından itibaren Paris’e uçmaya başlıyor.   
10 Temmuz 2015 tarihinden itibaren başlayacak Atlasglobal’in Paris uçuşları haftanın her günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Paris Charles de Gaulle Havalimanı’na gerçekleşecek. Uçuşlar İstanbul’dan saat 13:25’de kalkarak 16:10’da Paris’te olacak; Paris’ten ise saat 17:10’da kalkarak 21:30’da İstanbul’a varacak.
Atlasglobal yolcuları Adana, Antalya, Bodrum, İzmir ve Gaziantep’ten de uygun bekleme süreleri ile İstanbul bağlantılı olarak Paris’e rahatça seyahat edebilecek.

Uçan Şeflerle lezzetli uçuşlar

Atlasglobal, 3 saat ve üzeri tüm uçuşlarında olduğu gibi Paris seferlerinde de yolcularını “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde ağırlıyor. Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar hazırlayan “Uçan Şefler”,  konuklar ile birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılmak için çalışıyorlar.
Atlasglobal ile Paris’e EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcular, özel olarak dizayn edilmiş 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin içerikli yiyecek ve içecek ikramı, 25 kilogram bagaj hakkı, , ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Business Class’ta ayrıcalıklı uçuş keyfi

Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmeyi arzu eden yolcularına Business Class alternatifi de sunuyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 35 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer  gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.
Atlasglobal’in Paris uçuşlarının biletleri EkonomiPlus’ta tek yön her şey dahil 67 Euro’dan başlayan özel fiyatlarla www.atlasglb.com ve yetkili acentelerden satın alınabiliyor.


Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog