UÇUŞ ARA

Atlasgloballiler, Garenta işbirliği ile hem havada hem karada avantajlı

Atlasglobal, Garenta ile hayata geçirdiği yeni işbirliği ile yolcularına havada sunduğu konforlu seyahat tecrübesini karada da devam ettiriyor. Atlasglobal yolcuları,  yeni nesil Rent a Car Garenta’dan kendilerine özel %10 indirimle araç kiralama fırsatı yakalıyor.

Kaliteli hizmet ve konforlu uçuşun adresi Atlasglobal Havayolları, yolcularına avantajlar sunduğu işbirliklerine imza atmaya devam ediyor. Garenta ile hayata geçirdiği yeni işbirliği sayesinde Atlasglobal, yolcularına uçuşlarının ardından yapacakları araç kiralamalarda indirim fırsatı sunuyor.
Atlasglobal ile seyahat eden yolcular 31 Temmuz’a kadar Garenta’nın Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, İstanbul ve İzmir Havalimanı şubelerinden yapacakları araç kiralamalarında %10 indirim kazanıyor. Yolcuların indirimden yararlanmak için son 24 saat içinde Atlasglobal ile uçuş yapmış olması ve dilediği Garenta Şubesinde, Atlasglobal biniş kartını göstermesi yeterli oluyor. 

Detaylı bilgi için www.atlasglb.com ve www.garenta.com.tr adreslerini ziyaret edebilir, 444 5 478 Garenta Çağrı Merkezinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Tüm Haberler için tıklayın...

0850 222 00 00