Yolcu Hakları

Atlasglobal ve Shopi go’dan Uçuran Alışveriş Fırsatı

Atlasglobal Havayolları ve Shopigo.com seyahat ve alışverişseverleri mutluluktan uçuran bir işbiriliğine imza atıyor. Mayıs ayı boyunca Atlasglobal’den uçak bileti alanlar, Shopigo.com’dan aynı tutarda hediye çeki kazanıyor!

“Hayallerin üstünde bir dünya” sloganı ile yoluna devam eden Atlasglobal Havayolları, hayata geçirdiği marka işbirlikleri ile yolcularına avantajlar sunmaya devam ediyor. Atlasglobal ve Shopi go’nun yeni işbirliği sayesinde Atlasglobal’den alınan uçak biletleri, Shopigo.com’da alışveriş fırsatına dönüşüyor.  
Mayıs ayı boyunca Atlasglobal’den uçak bileti alanlar, 30 Haziran’a kadar www.shopigo.com'dan yapacakları alışverişlerde  kullanmak üzere uçak biletleri tutarında hediye çeki kazanıyor. Örneğin Atlasglobal’den 250TL’lik uçak bileti alanlar, 250 TL tutarında hediye çeki kazanıyor ve bu çeki 750TL’lik alışverişlerde kullanabiliyor.

Uçak biletlerini 31 Mayıs 2015 tarihine kadar www.atlasglb.com’dan satın alanlara Shopigo hediye çekleri e-mail ile gönderiliyor ve çekler www.shopigo.com web sitesinden yapılacak tüm kadın ve erkek alışverişlerinde kullanılabiliyor.

Detaylı bilgi için www.atlasglb.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog