Yolcu Hakları

Atlasglobal’in Kazakistan uçuşları başladı

Yakın zamanda gerçekleştirdiği kurumsal kimlik değişimi ile “Global” projesinin ilk adımlarını atan ve tarifeli uçuş ağını yurtdışında genişleteceğini duyuran Atlasglobal Havayolları’nın Antalya’dan Almatı’ya ilk tarifeli uçuşu 20 Nisan 2015 tarihinde gerçekleşti. Atlasglobal’in Antalya’dan Kazakistan’ın başkenti Astana’ya uçuşları da 26 Nisan günü başlıyor. 


Global bir havayolu olmanın ilk adımlarını attığını geçtiğimiz günlerde yenilenen kurumsal kimliği ve vizyonu ile duyuran Atlasglobal, yurtdışı uçuş ağını genişletmeye Kazakistan ile devam ediyor. 

Uzun yıllardır Kazakistan’a gerçekleştirdiği Charter seferlerde sunduğu hizmet kalitesi ile Kazakistanlı yolcuların öncelikli tercihi haline gelen Atlasglobal, 20 Nisan 2015 tarihinde Antalya’dan Almatı’ya ilk tarifeli uçuşunu gerçekleştirdi. Atlasglobal yöneticileri, ilk uçuş için düzenlenen etkinlikte kokpit ve kabin ekibine çiçekler verirken yolculara da süpriz ikramlarda bulundu. Atlasglobal’in Antalya’dan Kazakistan’ın başkenti Astana’ya tarifeli uçuşları da 26 Nisan günü başlıyor.

Atlasglobal’in Antalya’dan Almatı uçuşları haftada 3 sefer, Astana uçuşları ise haftada 4 sefer gerçekleşiyor  ve EkonomiPlus’ta seyahat eden yolculara 77cm genişliğindeki deri koltuklarda konforlu bir yolculuk sunuluyor. Atlasglobal yolcuları Kazakistan uçuşlarında 25 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz online check-in ve koltuk seçimi gibi çeşitli hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal’in Kazakistan uçuşlarının biletleri www.atlasglb.com web sitesinden ve yetkili acentelerden satın alınabiliyor.


Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog