Yolcu Hakları

Atlasglobal’den Tataristan uçuşlarına çok özel fiyatlar

Atlasglobal, Tataristan’ın en önemli sanayi merkezlerinden biri olan Nizhnekamsk’a yaptığı seferlerde özel fiyat uygulamasına başladı. Haftada 3 gün gerçekleşen İstanbul’dan Nizhnekamsk uçuşlarının bilet fiyatları gidiş-dönüş her şey dahil 149 Euro’dan başlıyor.


Global gücünü artırma hedefiyle yola devam eden ve bu kapsamda kısa süre önce büyük bir kurumsal kimlik yenilenmesi gerçekleştiren Atlasglobal, uçuş ağında yer alan Tataristan seferlerinde özel fiyat uygulamasına başladı.

Atlasglobal, Tataristan’ın en önemli sanayi merkezlerinden biri olan Nizhnekamsk’a gerçekleştirdiği uçuşlarda, 31 Mayıs 2015 tarihine kadar www.atlasglb.com’dan bilet alan yolcularına gidiş-dönüş her şey dahil 149 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat etme imkanı sunuyor. Atlasglobal’in Nizhnekamsk seferleri, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 3 gün düzenleniyor.

Atlasglobal, EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcularına 77cm genişliğindeki deri koltuklarda konforlu bir yolculuk sunuyor. Yolcular Nizhnekamsk uçuşlarında 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz online check-in ve koltuk seçimi gibi çeşitli hizmetlerden yararlanıyor. Ayrıca dileyen yolcular, uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebiliyor.

Atlasglobal’in Nizhnekamsk uçuşlarındaki özel fiyatlı biletler www.atlasglb.com web sitesinden satın alınabiliyor.

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog