Yolcu Hakları

Atlasglobal’in Kazakistan’a tarifeli uçuşları başlıyor

Global bir havayolu olmanın ilk adımlarını attığını geçtiğimiz günlerde yenilenen kurumsal kimliği ve vizyonu ile duyuran Atlasglobal, uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye ile Kazakistan arasında sekiz seneden bu yana Charter seferler düzenleyerek uçuşlarında sunduğu hizmet kalitesi ile Kazakistan pazarında yolcuların tercihi olan Atlasglobal’in Kazakistan uçuşları tarifeli oluyor.  

Atlasglobal’in Nisan ayından itibaren başlayacak tarifeli seferleri Antalya’dan Almatı, Astana ve Karaganda’ya düzenlenecek. Uçuşlar, Antalya’dan Astana’ya haftada 4 sefer, Almatı’ya 3 sefer ve Karaganda’ya 2 sefer olarak gerçekleşecek.

Atlasglobal EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcularına 77cm genişliğindeki deri koltuklarda konforlu bir yolculuk sunuyor. Atlasglobal yolcuları Kazakistan uçuşlarında 25 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz online check-in ve koltuk seçimi gibi çeşitli hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal’in Kazakistan uçuşlarının biletleri www.atlasglb.com web sitesinden ve yetkili acentelerden satın alınabiliyor.

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog