Yolcu Hakları

Latin all stars ile Atlasjet'te latin rüzgarı

Latin all stars ile Atlasjet'te latin rüzgarı

Aritm profesörü Ayhan Sicimoğlu ve ekibi, uçuşlarında Atlasjet Havayolları’nı tercih ediyor.

Dünyanın dört bir yanını gezip, gittiği yerlerde müzikal araştırmalar ve performanslar yaparak yeteneğini ve müzik bilgisini zenginleştiren Ayhan Sicimoğlu, Türkiye’ye dönüşünde Latin All Stars grubunu kurarak, verdiği konserler ile insanları çoşturuyor.

Türkiye’nin en renkli müzisyenlerinden, ritm profesörü ve vurmalı çalgılar ustası Ayhan Sicimoğlu ve ekibi Latin All Stars, Atlasjet Havayolları’nın sponsorluğunda cuma ve cumartesi günleri Çeşme Dalyan Plaza Hotel’de yer alan Şamdan Club’ta saat 23:30-02:00 arasinda sevenleri ile buluşuyor.

Sürekli konserler veren ve bu yüzden sık sık havayolunu kullanan Ayhan Sicimoğlu ve ekibi, Atlasjet Havayolları ile yolculuk ediyor.

Atlasjet Havayolları’nı uçuş güvenliği ve güleryüzlü ekibi için tercih ettiğini belirten Ayhan Sicimoğlu, “Zamanında kalkış bizim için çok önemli, ayrıca koltuk aralıklarının geniş ve uçakların konforlu olması sayesinde yolculuk esnasında 11 kişi daha keyifli oluyoruz. Çünkü biz müzisyenler, konser öncesi olabildiğince rahat ve huzurlu olmalıyız ki bunu dinleyicilerimize aynı şekilde aksettirelim. Stressiz bir yolculuk için biz Atlasjet Havayolları’nı tercih ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog