Yolcu Hakları

Atlasjet Türkiye’yi İngiltere’ye Taşıyacak

Atlasjet Türkiye’yi İngiltere’ye Taşıyacak

Yolcusunu en çok seven havayolu Atlasjet, 02 Nisan Çarşamba günü Dedeman Hotel’de düzenlediği brunch’ta bilet satış acenteleri ve iş ortakları ile biraraya gelerek sektördeki başarısını kutladı. Atlasjet üst yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen ve geniş katılımın yaşandığı toplantıda,  Atlasjet’in Türkiye ve yurt dışındaki planlamaları ve yeni hedefleri anlatılırken, büyüme hedeflerine dikkat çekildi. Sunumun ardından düzenlenen çekilişte şanslı misafirler Atlasjet’ten Londra ve yurt içi uçuş noktalarına hediye uçak bileti kazandı.

2 Mayıs’tan itibaren yurt dışındaki uçuş noktalarına Londra’nın da ekleneceğini müjdeleyen Atlasjet yetkilileri, uçuşların öncelikli olarak haftada dört gün, Haziran ayından itibaren ise haftanın her günü gerçekleşeceğini belirtti.

Atlasjet’in havacılık sektörüne girdiği günden bu yana konforlu uçuşları ile yolcuların tercihi haline geldiğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, bu başarıda bütün iş ortaklarının payının bulunduğuna değinerek, çizdikleri başarılı grafiğin uçuş ağlarına katılan yeni hatlarla devam edeceğini söyledi. Ersoy, “Bildiğiniz gibi biz Türkiye’de EkonomiPlus hizmetini sunan tek havayoluyuz. Bizim fiyat politikamız “her şey dahil fiyat”, yani yolcular biletini satın alırken, hangi hizmetleri alacaklarını biliyorlar, seyahatlerinde kötü süprizlerle karşılaşmıyorlar. Başka havayolundan ucuz zannedip bilet alan bazı yolcular, hem dar koltuklarda rahatsız bir uçuş yapıyor hem de seyahatleri süresince karşılarına çıkan ek ücretlerle, yolculukları pahalıya çıkıyor. Biz Atlasjet olarak tüm hatlarımızda kaliteden ödün vermeden rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Londra hattında da yolcularımızı, yaklaşık 4 saat süren yolculuklarında 200 koltuklu Airbus 321-200’lerde uçuracak ve EkonomiPlus’ta 77cm koltuk aralıkları, ücretsiz enfes ikramlar, ücretsiz koltuk  seçimi, 25 kg bagaj taşıma hakkı gibi hizmetler sunarak eşsiz bir uçuş tecrübesi yaşamalarını sağlayacağız. Uçuşlarımızda sunduğumuz konforun yanı sıra verdiğimiz bu hizmetlerle yolcular, bir low cost havayolundan bile daha düşük ücret ödemiş olacak.” şeklinde konuştu.

Londra Luton Havalimanı İş Geliştirme Direktörü Simon Harley ise Atlasjet’i, Londra Luton Havalimanı’nda ağırlamak için sabırsızlandıklarını belirterek, Atlasjet’in son aylarda Luton’u tercih eden üçüncü havayolu olduğunu vurgulayarak, bunun Luton Havalimanı’nın uygun konumu ve operasyonlarındaki verimliliğinin göstergesi olduğunun altını çizdi. Harley, Atlasjet’in hizmet kalitesi ve rekabetçi fiyatları ile Londra – İstanbul uçuşlarında büyük başarı yakalayacağına inandığını belirtti.

Londra uçuşları “Uçan Şefler” ile daha lezzetli

Atlasjet, yolcularına Ekonomiplus’ın yanı sıra Business Class alternatifi de sunarak, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirme imkanı veriyor. Londra’ya Business Class seyahat edecek yolcular, tüm ayrıcalıkların yanı sıra “Uçan Şef” hizmetinden de yararlanacak. Londra uçuşlarında Business Class'a farklılaştırılmış ikram ve sunumlar uçan şefler eşliğinde yapılacak.

Atlasjet’in İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Londra Luton Havalimanı’na gerçekleşecek uçuşlarında, biletini erken alan yolcular EkonomiPlus’da her şey dahil tek yön 68 GBP’den, Business Class’ta ise 168 GBP’den  başlayan fiyatlarla uçma şansını yakalıyor. Biletler www.atlasjet.com web sitesi ve yetkili acentelerden satın alınabiliyor.

Londra şehir merkezine çabuk ve hesaplı ulaşılan havalimanı Luton

Londra Luton Havalimanı’nı, uygun konumu ve yüksek hizmet standartları nedeniyle tercih ettiklerini belirten Atlasjet yetkilileri, uçaktan çıktıktan sonra, Londra şehir merkezine çabuk ve hesaplı şekilde ulaşılan havalimanının Luton olduğununun altını çizdi.

Trenle seyahat eden yolcular, Luton Havalimanı’ndan şehir merkezine sadece 21 dakikada ve diğer havalimanlarına göre çok daha uygun bilet fiyatıyla ulaşılabiliyor. Karayolunu tercih edenler ise, havalimanını merkeze bağlayan dört şeritli bir otoban sayesinde, diğer havalimanlarına kıyasla çok daha rahat bir trafik ile, çıkış kapısının önünden kalkan otobüslere binerek yaklaşık 1 saatte şehir merkezine varabiliyor. Ayrıca Londra Luton Havalimanı’na Midlands ve İngiltere’nin kuzeyinden de otobüslerle kolayca ulaşılabiliyor.

Buna ilave olarak, havalimanı içindeki yolcu trafiğinin de çok iyi planlanmış ve düzenli olması sebebiyle, yolcular uçaktan indikten sonra ortalama 10 dakika içinde çıkışa ulaşabiliyor. Uçaktan indikten sonra, gümrük-bagaj işlemlerini tamamlayıp havalimanından çıkarak, Londra şehir merkezindeki St Pancras International’a tren ile ulaşmak 1 saatten kısa sürüyor. Bagajsız yolcular bundan da kısa sürede merkeze ulaşabiliyor. Ayrıca 45 dakika öncesine kadar check-in işlemini tamamlayan Business Class yolcular uçuşa kabul ediliyor.

Atlasjet ile Seyahat Etmeniz İçin 10 Neden

EkonomiPlus’ta

  • 77 cm aralıklı ferah, deri koltuklar
  • Türkiye uçuşlarında 20kg, Londra uçuşlarında 25 kg bagaj hakkı
  • Ücretsiz nefis yiyecek ve içecek ikramları
  • Londra şehir merkezine kolay ulaşımı ile bilinen Luton Havalimanı’na uçuş
  • Ufak bir ücret farkı ile Business Class uçuş alternatifi

Ayrıca Business Class’ta

  • 100 cm aralıklı geniş koltuklar
  • 30 kg bagaj hakkı ve bagaj teslim önceliği
  • Zengin ücretsiz ikramlar
  • Atatürk Havalimanı’nda uçaktan terminale özel VIP araç ile transfer
  • Londra uçuşlarına özel “Uçan Şef” hizmeti

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog