Yolcu Hakları

ATLASJET’TE PAYPAL İLE UÇMA KEYFİ

2001 yılından bu yana özel havacılık sektöründe hizmet veren ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden Atlasjet’i tercih eden yolcular, dünyada 143 milyon, Türkiye’de de 2 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet veren ve uluslararası pazarda lider ödeme sistemi PayPal ile ödemelerini gerçekleştirebilecekler. Türkiye'de EkonomiPlus hizmeti sunan tek havayolu olan Atlasjet, "her şey dahil fiyat" modeli ile uçuşlarında kalite ve konfordan vazgeçmeden rekabetçi fiyat arayanların tercihi oluyor. Atlasjet, tarifeli uçuş ağına yeni noktalar ekleyerek, yurt içinde ve dışında büyümeye devam ediyor.

Satın alımlar PayPal güvencesinde

Kart bilgilerini satıcı ile paylaşmadan ödeme yapılmasını sağlayan PayPal ile hesap açarak, Atlasjet ile olduğu gibi, PayPal’ı destekleyen binlerce işyerinde sadece e-posta ve şifrenizi kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. 193 pazarda, Türk Lirası dâhil 26 para biriminde hizmet veren PayPal’ı şu anda Türkiye’de 4000’ün üzerinde üye işyeri kullanıyor.

Açılışa özel büyük fırsat !

İlk 3.000 adet işlem için,  www.atlasjet.com 'dan PayPal ödeme türü seçerek satın alınan 100 TL/€/$/£ ve üzeri tutarındaki tüm biletlere, aynı para biriminden olmak üzere tam 30 TL/€/$/£ indirim uygulanıyor. Detaylı bilgiye Atlasjet’in web sitesi www.atlasjet.com 'dan ulaşılabiliniyor.

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog