Yolcu Hakları

Atlasjet ile Isparta uçuşları yeniden

Atlasjet Havayolları, 27 Mayıs’ta İstanbul - Isparta direkt tarifeli seferlerine başladı. 28 Mayıs 2007 Pazartesi günü Isparta Havalimanı’nda yapılan tören, Ulaştırma Bakanı Müsteşar Yardımcısı Sayın Mehmet Habip Soluk, Sivil Havacılık Genel Müdürü Sayın Ali Arıduru ve Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Ersoy’un katılımlarıyla gerçekleşti.

Atlasjet Havayolları; Isparta, Burdur ve çevre ilçelerden gelen istekler üzerine, İstanbul – Isparta tarifeli seferlerine başladı. Atlasjet’in konforlu CRJ 900 Jet yolcu uçakları ile uçuşlarının başlaması, Isparta’ya, çevre halkına, işadamlarına ve bölge ekonomisinin gelişmesine büyük katkı sağlayacak.

Atlasjet yolcuları, İstanbul’dan Isparta’ya pazartesi ve perşembe günleri saat 21:30’da; pazar günü ise saat 23:40’da sefer yapacak uçaklar için biletlerini alabilecekler.

Isparta’dan İstanbul’a seyahat etmek isteyen yolcular ise; pazartesi, salı ve cuma günleri saat 06:00’da düzenlenecek seferlerle uçuş yapabilecekler.

ÜCRETSİZ OTOBÜS TRANSFERİ

Türkiye’de yaptığı ilklerle özel havayolu firmaları arasında öne çıkan Atlasjet, ücretsiz otobüs transferi imkanı ile yolcularını gitmek istedikleri yere götürüyor. İl dışındaki ilçelere de otobüs servisi düzenleyen Atlasjet, bu uygulamasıyla seyahati keyifli hale getiriyor.

Cuma akşamı Antalya’dan İstanbul’a kalkan 21:00 uçağı ile İstanbul’a uçmak isteyen yolcular, Atlasjet Havayolları’nın 18:00’ de Isparta’dan hareket edecek ücretsiz otobüs servisi ile Antalya Havalimanı’na gidebilecekler. Cuma akşamı İstanbul’dan Antalya’ya uçuş yapan Isparta yolcuları, yine ücretsiz otobüs seferi ile Isparta’ya ulaştırılacaklar.

Ayrıca Isparta Havalimanı’ndan karşılıklı olarak; Isparta Şehir Merkezi, Burdur ve Dinar’a ücretsiz otobüs seferleri de düzenlenecektir.

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog