Yolcu Hakları

Gökyüzü modasını tanıttı

Ünlü moda tasarımcısı Dilek Hanif tarafından Atlasjet için tasarlanmış hostes giysilerini tanıtmak için objektif karşına gecen Tuğçe Kazaz Seitaridis, Atatürk Havalimanında birbirinden çarpıcı pozlar verdi.

Keplerle yaratılan şıklık...
Kırmızı rengin hakim olduğu elbise ve tek düğmeli ceketten oluşan iki parçalı üniformalarda Dilek Hanif çizgisinin sadeliği göze çarparken, keplerle yarattığı şıklık ise dikkat çekti.

Yakalı elbiselerle servis şıklığı...
Hostes üniformalarında radikal bir değişiklik yaparak yakaları ceketlerden çıkartıp elbiselere monte eden Hanif, böylece hosteslerin servis sırasında da son derece şık görünmelerini sağladığını belirtti.

Özgürlüğün rengi Kırmızı tercih edildi...
Tasarımlarında Özgürlüğün ve Türk Bayrağı'nın rengi olan kırmızıyı tercih ettiğini belirten Hanif, kırmızı iddialı olduğu kadar ve her daim moda olan bir renktir açıklamasını yapıyor.

Teknolojik kumaşlar, fonksiyonel tasarımlar...
Hostesler için üniforma tasarlarken rafine bir şıklık yaratmanın yanı sıra, konforlu ve fonksiyonel olmalarına da çok dikkat ettiğini belirten ünlü tasarımcı, terletmeyen, leke tutmayan  yüksek teknoloji kumaşları tercih ettiğini belirtiyor.

Hostesler kendilerini farklı ve özel hissedecekler..
Atlasjet, yönetim kurulu başkanı Murat Ersoy ise yaptığı açıklama da Dilek Hanif imzalı üniformaları ile Atlasjet hosteslerinin kendilerini daha iyi, özel ve farklı hissedeceklerini belirtirken, bu işbirliğimizle de diğer hava yollarından yüksek kalite standartlarımıza uygun olarak bir kez daha farklılaştıklarını belirtiyor.

 

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog