Yolcu Hakları

Atlasjet 23 Nisan'ı öğrencilerle kutladı!

Atlasjet 23 Nisan'ı öğrencilerle  kutladı!

Atlasjet 23 Nisan'ı öğrencilerle  kutladı!

Atlasjet Havayolları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çeşitli aktiviteler düzenledi. Atlasjet, sefer düzenlediği İstanbul, Adana, Antalya, Bodrum, İzmir ve Ercan istasyonlarındaki kontuarlar ve satış ofislerini balonlar ve bayraklarla  süsledi. Ayrıca Jetmil tarafından, Junior Club üyelerinin 23 Nisan Bayramı kutlanarak üye miniklerimize çeşitli hediyeler gönderildi.

Bunun yanısıra Atlasjet, İzmir'de bulunan  Şehit Komando  Er Fatih Özcan İlköğretim Okulu'ndan 17 öğrenciyi  ve değerli öğretmenlerini İstanbul'da ağırladı.
Atlasjet Havayolları'nın  08:30 uçağıyla İzmir'den İstanbul'a gelen öğrenciler ve değerli öğretmenleri, öncelikle Dolmabahçe Sarayı'nı daha sonra sırasıyla Topkapı Sarayı, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı, ve Tarihi Sultanahmet Köftecisi'nden oluşan gezi programıyla güzel bir gün geçirdiler.

Gün boyu çok mutlu anlar yaşayan öğrenciler ve öğretmenleri, Atlasjet Havayolları'nın 19:45 İstanbul-İzmir uçağıyla İstanbul'dan uğurlandılar.

Her zaman için çok büyük bir minnet ve şükranla andığımız ulu önder Atatürk'ümüzün tüm çocuklara armağan ettiği  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı birlikte kutlamaktan dolayı mutluluk ve gurur duyduk.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız hepimize kutlu olsun.....

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog