Yolcu Hakları

Atlasjet ile yaşasın 23 Nisan

Atlasjet, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı İzmir’deki Sabiha Yorgancılar İlköğretim Okulu’ndan gelen 20 öğrenci ve öğretmenleriyle birlikte İstanbul’da kutladı.

Atlasjet, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı İzmir’deki Uzundere Sabiha Yorgancılar İlköğretim Okulu’ndan gelen 20 öğrenci ve değerli öğretmenleri ile İstanbul’da keyifli bir gezi programıyla kutladı. Atlasjet Havayolları’nın saat 08.45 uçağıyla İzmir’den İstanbul’a gelen öğrenciler ile öğretmenleri, gezi programı kapsamında Topkapı Sarayı, Ayasofya Camii, Sultanahmet Camii ve Yerebatan Sarnıcı’nı gezdi, Tarihi Sultanahmet Köftecisi’nde yemek yedi.

Unutulmaz bir gün geçiren öğrenciler ile öğretmenleri, Atlasjet Havayolları’nın saat 18.00’deki İstanbul-İzmir uçağıyla İstanbul’dan uğurlandılar. Atlasjet yetkilileri, “her zaman için çok büyük minnet ve şükranla andığımız Ulu Önder Atatürk’ümüzün tüm çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı öğrenciler ve öğretmenleriyle birlikte kutlamaktan dolayı büyük mutluluk ve onur duyduk” dedi.

Tüm Haberler için tıklayın...
0850 222 00 000850 222 00 00Blog