English
Yolcu Hakları

Bizden Haberler

Lütfen görüntülemek istediğiniz dönemi seçin:

Atlasglobal’le hayallere uçmak gidiş-dönüş 99 dolar’dan başlıyor
Atlasglobal, Türkiye’de tam 5 şehirden Kıbrıs’a direkt uçuyor

Atlasglobal, Türkiye’de tam 5 şehirden Kıbrıs’a direkt uçuyor

Atlasglobal, Gaziantep ve Hatay seferleriyle Türkiye’den Kıbrıs’a direkt uçuş gerçekleştirdiği şehir sayısını 5’e çıkarıyor. Atlasglobal’in haftanın dört günü gerçekleşecek Hatay - Kıbrıs uçuşları, Gaziantep - Kıbrıs uçuşları ile birlikte 27 Mart 2016 tarihinde ilk seferini gerçekleştirecek. İstanbul, İzmir, Adana, Gaziantep ve Hatay’dan gerçekleşen seferlerle Kıbrıs’a seyahat etmek isteyen yolcular, biletlerine tek yön her şey dahil 74 TL’den başlayan özel fiyatlarla sahip olabiliyor.

29/01/2016
Atlasglobal rotasını Avrupa’ya çevirdi

Atlasglobal rotasını Avrupa’ya çevirdi

Atlasglobal Havayolları, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Stockholm ve Zürih’e tarifeli seferlere başlıyor. Atlasglobal’in İstanbul - Stockholm uçuşları 16 Mart 2016 tarihinde, İstanbul - Zürih uçuşları ise 1 Temmuz 2016 tarihinde başlayacak. Seferler haftanın her günü Uçan Şeflerin ikramları eşliğinde gerçekleşecek. Atlasglobal ayrıcalığı ile seyahat eden yolcular, Zürih’i gidiş - dönüş her şey dahil 154 USD’den, Stockholm’ü ise 220 USD’den başlayan özel fiyatlarla keşfetme fırsatı yakalayacak.

27/01/2016
Atlasglobal, ComPay iş birliği ile Türkiye’de bir ilke imza attı
Atlasglobal yolcularına daha fazla bagaj hakkı ve daha fazla ayrıcalık tanıyor
Atlasglobal’in Kayseri seferleri başladı
Atlasglobal ile Dubai’ye uçmanın yolu Sharjah’tan geçiyor

Atlasglobal ile Dubai’ye uçmanın yolu Sharjah’tan geçiyor

Atlasglobal Havayolları, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Sharjah’a (Birleşik Arap Emirlikleri) tarifeli seferlere başlıyor. 28 Mart 2016 tarihinde başlayacak olan Atlasglobal’in İstanbul - Sharjah uçuşları haftanın her günü Uçan Şeflerin ikramları eşliğinde gerçekleşecek. Atlasglobal ayrıcalığı ile Sharjah’a uçan yolcular gidiş - dönüş her şey dahil 182 USD’den başlayan özel fiyatlarla Dubai’yi de ziyaret etme fırsatı yakalayacak.

02/12/2015
Atlasglobal Havayolları, Türkiye’den Kıbrıs’a uçuş gerçekleştirdiği şehir sayısını 4’e çıkardı

Atlasglobal Havayolları, Türkiye’den Kıbrıs’a uçuş gerçekleştirdiği şehir sayısını 4’e çıkardı

Atlasglobal Havayolları, Gaziantep Havalimanı’ndan Kıbrıs’a tarifeli seferlere başlıyor. 27 Mart 2016 tarihinde başlayacak Gaziantep - Kıbrıs uçuşları haftanın üç günü Gaziantep Havalimanı’ndan Kıbrıs Ercan Havalimanı’na gerçekleşecek. Atlasglobal ayrıcalığını Gaziantep - Kıbrıs uçuşlarında da yaşamak isteyen yolcular, biletlerine tek yön, her şey dahil 66 TL’den başlayan özel fiyatlarla sahip olabilecek.

25/11/2015
Atlasglobal, farkını Kayseri uçuşlarına taşıyor

Atlasglobal, farkını Kayseri uçuşlarına taşıyor

Atlasglobal Havayolları, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Kayseri’ye tarifeli seferlere başlıyor. 14 Aralık 2015 tarihinden itibaren başlayacak Atlasglobal’in Kayseri uçuşları haftanın her günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Kayseri Havalimanı’na gerçekleşecek. Atlasglobal ayrıcalığını Kayseri uçuşlarında da yaşamak isteyen yolcular, biletlerine tek yön, her şey dahil 49 TL’den başlayan özel fiyatlarla sahip olabilecek.

18/11/2015
Atlasglobal’den Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçuşlarda Kış Fırsatları

Atlasglobal’den Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçuşlarda Kış Fırsatları

Kaliteli seyahat tecrübesini daha geniş kitlelerin erişimine sunma hedefiyle çalışan Atlasglobal, 2015 - 2016 Kış sezonunda yurt içi ve yurt dışında toplam 300.000 koltuğu indirimli fiyatlarla satışa sundu. Kampanya kapsamında 20 Kasım’a kadar bilet alanlar, 26 Mart’a kadar Atlasglobal ile yurt içinde tek yön her şey dahil 49TL’ye, Kıbrıs’a 69TL’ye, yurt dışına ise çok özel fiyatlarla seyahat etme fırsatı yakalıyor.

02/11/2015
Atlasglobal Kazakistan Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Astana Leisure’da sektörün nabzını tuttu
Atlasglobal, Adanaspor Kulübü Erkek Basketbol Takımının resmi sponsoru oldu
Atlasglobal, Lviv seferlerine başladı
Atlasglobal, Kharkiv ve Zaporijya’ya İlk Uçuşunu Gerçekleştirdi

Atlasglobal, Kharkiv ve Zaporijya’ya İlk Uçuşunu Gerçekleştirdi

Atlasglobal Havayolları’nın Ukrayna’daki yatırımı “Aircompany Atlasjet Ukraine Ltd”, 30 Eylül 2015 tarihinde İstanbul- Kharkiv, 01 Ekim’de ise İstanbul- Zaporijya rotalarında “Atlasglobal” markası ile ilk tarifeli uçuşlarını gerçekleştirdi. 25 Ekim’de Lviv’e tarifeli seferlere başlayacak olan Atlasglobal, Ukrayna uçuşlarında da kalite standartlarına paralel olarak EkonomiPlus ve Business Class hizmetleri sunuyor.

02/10/2015
Atlasglobal’in Erbil uçuşları yeniden başladı!
Irak uçuşları, Atlasglobal konforuyla satışta
Atlasglobal’in Irak Uçuşları Yeniden Başlıyor
Atlasglobal bu kış Avrupa’ya indirimli fiyatlarla uçuruyor
Atlasglobal Ukrayna Uçuşlarına Başlıyor!
Atlasglobal’den Yepyeni Bir Uçuş Programı: “Atlasmiles”

Atlasglobal’den Yepyeni Bir Uçuş Programı: “Atlasmiles”

Uluslararası arenada büyüme stratejileri kapsamında, “Hayallerin üstünde bir dünya sloganı ile yoluna devam eden Atlasglobal Havayolları, yolcularına sunduğu uçuş programında da bir yeniliğe imza attı. “Atlasmiles” ismi ile üyelerine hizmet vermek üzere yenilenen programda konuklar, program ortağı havayolları ile yaptıkları uçuşlarından, alışverişlerinden, konaklama, araba kiralama ve daha pek çok harcamadan mil biriktirebiliyor ve kazandıkları miller ile ödül bilet almanın yanı sıra çeşitli ayrıcalıklı hizmet ve avantajlardan da yararlanabiliyor.

21/07/2015
Atlasglobal yarının pilotlarını “Yeşil Bina”sında eğitecek
Atlasglobal Paris’e ilk uçuşunu yaptı!
Atlasglobal’in Amsterdam ve Bişkek uçuşları başladı

Atlasglobal’in Amsterdam ve Bişkek uçuşları başladı

Atlasglobal Havayolları, yurt dışı uçuş ağını genişletmeye Hollanda ve Kırgızistan ile devam ediyor. 16 Haziran’da Bişkek’e, 18 Haziran’da ise Amsterdam’a ilk tarifeli seferlerini gerçekleştiren Atlasglobal, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlediği törenler ile ilk uçuşların açılışını yaptı. Atlasglobal’in bundan sonraki yeni destinasyonu 10 Temmuz’da uçmaya başlayacağı Paris olacak.

18/06/2015
Atlasglobal’den Düsseldorf ve Köln’e ilk uçuş
Atlasglobal Havayolları Paris Uçuşlarına Başlıyor
Atlasgloballiler, Garenta işbirliği ile hem havada hem karada avantajlı
Atlasglobal ve Shopi go’dan Uçuran Alışveriş Fırsatı
ATLASGLOBAL, SOS ÇOCUKKÖYÜ’NÜ UÇURDU
Atlasglobal’den Yurtdışında 4 Yeni Uçuş Noktası Birden: Amsterdam*Düsseldorf*Köln*Bişkek

Atlasglobal’den Yurtdışında 4 Yeni Uçuş Noktası Birden: Amsterdam*Düsseldorf*Köln*Bişkek

Yakın dönemde kurumsal kimliğinde girdiği yenilenme süreci ile kendinden söz ettiren Atlasglobal, yurtdışında 4 yeni uçuş noktasını birden satışa açtı. “Global projesinin” ilk adımlarını attığını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği lansman kampanyası ile duyuran Atlasglobal, bu proje kapsamında uçuş ağını genişletmeye Almanya, Hollanda ve Kırgızistan ile devam ediyor, üstelik Uçan Şeflerin ikramları eşliğinde.

27/04/2015
Atlasglobal’in Kazakistan uçuşları başladı
Atlasglobal, Tiflis'e gidiş-dönüş 84 Euro'dan başlayan fiyatlarla uçuruyor
Atlasglobal ve SushiCo iş birliği lezzete uçuruyor
Atlasglobal’den Tataristan uçuşlarına çok özel fiyatlar
Atlasglobal’in Kazakistan’a tarifeli uçuşları başlıyor
Atlasglobal’le kalbim bulutların üstünde
Atlasglobal’ın yeni reklam filmine büyük ilgi
Atlasglobal’den yeni yol arkadaşı "Glober"
Havada “değişim” sürüyor Atlasjet artık Atlasglobal markası ile yola devam ediyor
Atlasjet’ten Suudi Arabistan Uçuşlarında İndirim
Atlasjet’te Değişim Başlıyor!
Atlasjet’ten 2015 Yaz Sezonuna Özel Fiyatlar
Atlasjet, Havayolu Kategorisinde 2014 Skalite Ödülü’nün Sahibi oldu
Atlasjet’in Kabin Memurlarına Dr. Ender Saraç’tan Özel Beslenme Programı
ATLASJET VE ÇİÇEKSEPETİ’NDEN MUTLULUKTAN UÇURAN KAMPANYA
Atlasjet’ten Nazilli’ye Ücretsiz Servis

Atlasjet’ten Nazilli’ye Ücretsiz Servis

Atlasjet, İstanbul’a seyahat eden yolcuları için Ege Bölgesi’nde birçok noktadan İzmir Havalimanı’na ücretsiz ulaşım imkanı sunuyor. Atlasjet, bugüne kadar Aydın, Bornova, Kuşadası, Manisa ve Selçuk’tan sunduğu ücretsiz havalimanı servis noktalarına Nazilli ve Köşk bölgelerini de ekleyerek yolcularına sağladığı ulaşım ağını genişletiyor. Atlasjet uçuşları, sunduğu konfor ve ücretsiz servis hizmeti sayesinde özellikle İstanbul’a kısa konaklama süreleri ile iş amaçlı seyahat eden yolcular tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

01/12/2014
Kazakistan Milli Takımının Tercihi Atlasjet Oldu

Kazakistan Milli Takımının Tercihi Atlasjet Oldu

Sekiz senedir Türkiye ile Kazakistan arasında Charter seferler düzenleyerek Kazakistan’da hava taşımacılığı sektöründe kendine önemli bir yer edinen Atlasjet, Kazakistan Milli Futbol Takımı’nın da tercihi oldu. 16 Kasım Pazar günü İstanbul’da oynanan maç için Atlasjet’ten özel uçak kiralayan Kazakistan Milli Futbol Takımı, Türkiye’de gerçekleştirdiği tüm iç ve dış hat uçuşlarda Atlasjet’i tercih etti.

16/11/2014
Atlasjet ve STM’nin Teknolojik İş Birliği

Atlasjet ve STM’nin Teknolojik İş Birliği

Atlasjet, tüm uçaklarında en yeni teknolojik yatırımı AeroTab™ EFB (Electronic Flight Bag - Elektronik Uçuş Çantası) sistemini kullanmaya başladı. Türk Savunma Sanayii’nin öncü firmalarından STM tarafından Atlasjet iş birliği ile geliştirilen yeni sistem sayesinde kokpitte kağıt doküman bulundurma devri kapanıyor. Bütün uçuş bilgileri ve gerekli dokümanlar elektronik ortamda toplanıyor, uçuşlarda hem zamandan hem maliyetten tasarruf sağlanarak rötarlar minimize ediliyor. Tamamen milli kaynaklar kullanılarak Türk mühendisler tarafından geliştirilen sistemin, içerik ve kapsam açısından Türkiye’de başka bir benzeri bulunmuyor.

22/10/2014
Atlasjet’ten Adıyaman ve Besni’ye Ücretsiz Servis

Atlasjet’ten Adıyaman ve Besni’ye Ücretsiz Servis

Atlasjet, Gaziantep’ten İstanbul’a seyahat eden yolcularına Gaziantep’te birçok noktadan ücretsiz havalimanı servisi sunuyor. Atlasjet’in Eylül’de başlayan yeni servisleriyle Gaziantep’ten İstanbul’a sabah 06:40 ve İstanbul’dan Gaziantep’e akşam 22:20 uçuşu ile seyahat edenler, Gaziantep Havalimanı’ndan Adıyaman, Besni, Oğuzeli, Yavuzeli ve Araban’a da ücretsiz servislerden yararlanıyor. Atlasjet uçuşları, sunduğu konfor ve ücretsiz servis hizmeti sayesinde Adıyaman ve Besni bölgelerinden İstanbul’a iş amaçlı günübirlik seyahat eden yolcular tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

19/09/2014
Atlasjet’in Kuveyt Uçuşları Başladı
ZAGROSJET’İN İSTANBUL’DAN ERBİL UÇUŞLARI BAŞLADI
Atlasjet ile Londra’da Red Night

Atlasjet ile Londra’da Red Night

Atlasjet, geçtiğimiz günlerde başlayan İstanbul - Londra uçuşları kapsamında Londra’da bir davet düzenledi. İstanbul’dan özel olarak Londra’ya giden üst yönetimin ev sahipliğinde gerçekleşen ve Atlasjet’in kurumsal rengi kırmızıyı yansıtan “Red Night Parti”ye Türk ve İngiliz turizm acenteleri, havacılık sektörü temsilcileri ve basın mensupları katıldı. Atlasjet, Haziran ayından itibaren her güne çıkacak Londra Luton Havalimanı uçuşlarında yolcularına “her şey dahil” EkonomiPlus konforu ve Business Class’ta “Uçan Şef” hizmeti sunduğunu açıkladı.

08/05/2014
Atlasjet’in Londra Uçuşları Başladı
MİNİKLER İLK UÇUŞUNU ATLASJET İLE YAPTI
ATLASJET, UKRAYNA SEMALARINDA
Atlasjet Türkiye’yi İngiltere’ye Taşıyacak
ATLASJET’TE PAYPAL İLE UÇMA KEYFİ
Atlasjet Bir Yeniliğe Daha Kanat Açtı: Zagrosjet
Lise Öğrencilerinin "Uçak" Heyecanı
Atlasjet'e "yılın ulaşım kuruluşu" kalite ödülü
Atlasjet filosuna airbus A320 katılıyor
Atlasjet'ten rekor büyüme
ATLASJET, ADANA’YA ÜÇ SEFERLE BAŞLIYOR
Atlasjet, Yeni Yıla Yeni Hatlarıyla Jet Gibi Giriyor
AOC’TA GÖKHAN AKTOPRAK DÖNEMİ
ATLASJET İLE 39 TL’YE UÇMA FIRSATI
Turkcell Cüzdan Devrede
Atlasjet ile yaşasın 23 Nisan
Atlasjet'ten Londra uçuşlarına Jetmil!
Atlasjet Basın Açıklaması (13 Nisan 2012)
Atlasjet Basın Açıklaması
EGİAD 22 yaşında!
Atlasjet, İngiltere'ye Uçuyor!
Jetmil Family ile ailecek uçacaksınız!
Atlasjet paylaşım toplantısı
Jetmil sahiplerine Rixos Elysium Suites Taksim bir başka güzel
Atlasjet Hac ve Umre fuarındaydı
Miniklerden Mektuplar
Atlasjet Jetmil yeni yıl sürprizi
Atlasjet EkonomiPlus ile izleyicileri de güldürüyor
Atlasjet'ten çocuklara özel bir gün
Birinci sınıf konfor en uygun fiyatlar Atlasjet 10. yılında iftiharla sunar: “ekonomiplus”
Jetmil Üyelerine Sürpriz
Jetmillilere Atatürk Havaalanında çok özel ayrıcalıklar
Atlasjet Facebook seferlerine başladı
AFA - Atlantik Uçuş Akademisi
Jetmil üyelerine ProNailde yüzde 20 indirim
Atlasjet Jetmil ile Anemon Otelleri İşbirliği
Atlasjet'ten Jetmilli Babalara Hediye
Atlasjet, İran Turizm Fuarı'ndaydı
Atlasjet, Antalya acentelerini ağırladı
Atlasjet, KKTC Acentalarını Ağırladı
Atlasjet 2010 Yılının En Çok Vergi Veren Havayolu Şirketi Oldu
Atlasjetten Anneler Günü Hediyesi: Jetmil İle Anneler Daha da Güzel
Jetmil Şimdi de İran'a Avantajlı Uçuruyor
Atlasjet, 23 Nisanı İlköğretim çocuklarıyla kutladı.
TAOC Başkanı seçildi.
Atlasjet Mesleki Eğitim Merkezi açıldı
Dünyamızı seviyoruz, sorunlarını önemsiyoruz.
Atlasjet İran Uçuşları Başladı
Atlasjet, Irak Havacılık ve Lojistik Fuarındaydı
Atlasjet 10. Yaşını çalışanlarıyla kutladı
Atlasjet Antalya Routes Tourism Mediterranean Fuarı'ndaydı
Atlasjet Rotary Kulübü'nün 50. Yılında
NTV Atlasjet İle Uçakta
Atlasjet, Bodrum ve Kıbrıs (Ercan) seferlerini artırdı
Atlasjet Priştine seferlerine başladı
Jetmilden yıl sonu haberleri
Atlasjet'ten Rusya'da dev yatırım
EGİAD 20. yılını kutladı
Bursa (BOSSEK) Rallisi düzenlendi
Atlasjetten Ramazana hoşgeldin fırsatı!
Atlasjet Etkinlik
Atlasjet- Ströer Yarış Ekibinin mücadelesi sürüyor
Atlasjet Yeditepe Üniversitesi Bahar Festivali'ndeydi
Atlasjet 23 Nisan'ı öğrencilerle kutladı!
Atlasjet, Bahar'a Merhaba Dedi!
Atlasjet, Ege Bölgesi Acenteleri bir araya geldi.
TAOC Başkanı seçildi.
Atlasjet Uçağında Evlilik Teklifi!
Atlasjet, 2010 yılında 300 öğrenciye ışık oluyor
Atlasjet, H1N1 virüsüne karşı tedbirlerini aldı
Atatürk çocukları Atlasjet ile uçtular
Atlasjet'ten Altın Portakal'a destek
Atlasjet Bodrum Bale Festivali'ne sponsor oldu
Atlasjet Aspendos Festivaline sponsor oldu
Atlasjet'ten bir ilk daha
Atlasjet, 23 Nisan'ı miniklerle kutladı
Atlasjet'ten eğitim desteği
Atlasjet'ten kaptanlar gecesi
Atlasjet 2009 'a merhaba dedi
Gökyüzü modasını tanıttı
Bir dilek tut
Uşak'ta spor Atlasjet'le yapılır
Atlasjet'ten eğitime destek okuma salonları
Atlasjet'ten spora destek
Atlasjet sayesinde ilk kez göklerdeler
Türk Silahlı Kuvvetleri'ne Atlasjet'ten çok özel fırsat
Atlasjet'te yeni dönem
Atlasjet ile Şeker Bayramı'nda çikolata tadında uçuşlar
Atlasjet müşteri memnuniyetinde de ikinci
Latin all stars ile Atlasjet'te latin rüzgarı
Atlasjet havayolları Isparta-Tahran seferlerine başladı
Atlasjet 5 temmuz’da Mykonos uçuşlarına başladı
Atlasjet İstanbul-Dalaman seferlerine başladı
Atlasjet ile Isparta uçuşları yeniden
Atlasjet'e duyulan güven tescillendi

Atlasjet'e duyulan güven tescillendi

IATA’nın, operasyonel güvenlik denetimini başarıyla tamamlayan ATLASJET, IOSA Tescili’ni de aldı. Havacılık sektörüne özel tasarlanmış;dünya kriterlerine uyumlu hale getirilen operasyonel güvenlik standardı tescili IOSA,bir havayolunun uluslararası alanda tanınan ve uygulanması önerilen 900’ün üzerinde standardını kapsar ve IOSA denetimi her 24 ayda bir yenilenir. ATLASJET, uçuş öncesi, uçuş esnası ve uçuş sonrasında gösterdiği operasyon güvenliği performansıyla, uluslararası arenada da bu tescili almaya hak kazandı.

26/04/2007
Atlasjet'ten Çelebi hava personeli'ne teşekkür belgesi
Atlasjet havayolları ile 'bir dilek tut' buluştu
Atlasjet Çanakkale seferlerine törenle başladı
Murat Ersoy,Konya'da hayal kırıklığı yaşadı
Atlasjet 2006-2007 paylaşım toplantısını Polat Renassaince Otelde gerçekleştirdi
Atlasjet Tokat seferlerine başladı
Turizmin oskarı yine Atlasjet havayolları'na verildi
Atlasjet havayolları Uşak seferlerini arttırıyor
Atlasjet ile 'bir dilek tut' buluştu
Atlasjet havayolları haftanın her günü Kahramanmaraş'ta
Kahramanmaraşlı'ların gecesinde atlasjet'e plaket
Atlasjet Edremit uçuşlarına salı gününüde ilave etti
Atlasjet Gap Gazeteciler Birliği yılın en başarılı havayolu ödülünü aldı
IATA'nın başkanı Atlasjet'i ziyaret etti
Atlasjet'ten yine bir ilk:Yolcularımıza 5 çeşit ikram seçeneği sunuyoruz
Teşekkürler türkiye ve tüketici yine Atlasjet'i birinci seçti
Atlasjet çalışanlarından sosyal sorumluluk projesi
Atlasjet yoğun talep karşısında Edremit seferlerini arttırdı
Atlasjet AIREX 6'da fabrika çıkışlı yeni CRJ900 uçağını ziyaretçilere açtı
Atlasjet filosu hızla büyümeye devam ederek bir 'İlk'e daha imza attı
A319 Atlasjet havayollarında
Atlasjet havayollarında yönetim ve hisse değişikliği
Atlasjet'in yeni amblemi
Uçuş iptaliniz ve gecikmeleriniz artık cebinizde
Flight Gate yarışması sonuçlandı

Atlasglobal'in muhteşem fırsatlarını ve seyahatini hayallerin üzerine çıkaracak ipuçlarını sana düzenli olarak iletmemizi ister misin?
E- Posta Adresini Bizimle Paylaş

0850 222 00 000850 222 00 00Blog